Zprávy

Starbucks New Cloud Macchiato Chuťový test

Tato nová stálá nabídka je stejně pěnivá a snová jako ve vašich představách.

V pondělí začal Starbucks na Instagramu a Twitteru propagovat nejasné příspěvky s tématikou mraků, které fanoušky oblíbené kávové společnosti nechaly v nejistotě, na jaké velké odhalení narážejí.

A v úterý Starbucks nezklamal – uvedl dvě nové stálé nabídky. Tato sestava vysvětluje, proč značka vyvěšovala tolik mraků, protože se příznačně jmenují Cloud Macchiatos.

Nápoje jsou k dispozici v karamelové a skořicové příchuti a obsahují „oblak“ studené mléčné pěny, který je doplněn espressem a zakončen příslušnou příchutí. K dostání jsou ledové nebo horké, které si můžete vychutnat po celý rok.

V zájmu investigativní žurnalistiky jsem zajel do nejbližšího Starbucksu a objednal si obě příchutě (ledovou) na ochutnání. Co si o tom myslím? Miluji dobré macchiato a tohle rozhodně takové je. Studená mléčná pěna je napěněná a lehká a karamelová i skořicová příchuť jsou varianty, které bych si objednala znovu.

Překvapivě mi jako člověku, který nemá karamel příliš v lásce, chutnal nejvíc. Skořicová příchuť mi až příliš připomínala cereálie Cinnamon Toast Crunch (což také nemusí být nutně negativní).