Zprávy

Přírodní růžová čokoláda je konečně v USA a můžete ji získat u obchodníka Joe

Čokoláda se vyrábí z rubínových kakaových bobů a neobsahuje žádná umělá barviva – a Trader Joe’s je prvním americkým obchodem, který ji nabízí.

Přírodní růžová čokoláda, o které jste tolik slyšeli, je konečně k dostání i ve Spojených státech a najdete ji v místní prodejně Trader Joe’s. V roce 2017 vytvořili čokoládoví vědci nový druh přírodní čokolády s růžovým nádechem – a až dosud nebyla v USA k dostání.

Naštěstí pro nás je čekání u konce – v obchodě Trader Joe’s si můžete koupit vlastní pětiuncový sáček rubínové čokolády za pouhých 2,99 dolaru. V úterý přidala značka Ruby Cacao Wafers na své webové stránky do sekce „Co je nového“ a my se už nemůžeme dočkat, až si sáček (nebo deset sáčků) vyzvedneme. Podle tiskové zprávy na jejich webových stránkách mají oplatky Trader Joe’s Ruby Cacao Wafers „ovocnou, bobulovitou kvalitu s jemnými pikantními tóny“.

Růžová čokoláda je od svého vynálezu v roce 2017 v jiných zemích a my trpělivě čekáme, až se nám dostane do rukou tady v USA. V loňském roce společnost Nestlé použila růžovou čokoládu k výrobě růžových tyčinek Kit Kat na Valentýna, které však byly k dostání pouze v Jižní Koreji, Japonsku a Evropě.