Zprávy

All the Fall Decor budete určitě chtít z nové kolekce TJMaxx

Nastává nejkrásnější období roku – a ne, nemluvíme o Vánocích. T. J. Maxx právě vydal svou podzimní kolekci, což znamená, že je oficiálně čas začít plnit naše vozíky polštáři, dýněmi a vším útulným. Abychom vám ušetřili cestu do přeplněného obchodu plného nakupujících, shromáždili jsme některé z našich oblíbených nápadů na podzimní zdobení, které můžete najít online – a protože na prázdninové zdobení není nikdy příliš brzy, zahrnuli jsme také několik našich oblíbených halloweenských produktů.

V letošním roce se na pultech objevuje spousta dekorací inspirovaných moderními farmami a v této podzimní a halloweenské kolekci je tento styl rozhodně v plném proudu. Neutrální barvy jsou pro farmářský styl ideální a v řadě se objevují béžové plátěné polštáře, bílé keramické dýně a černé doplňky. Jedna věc, kterou na neutrálních barvách milujeme, je to, jak snadno je lze začlenit do jakéhokoli stylu podzimního zdobení. Ať už je váš styl rustikální, nebo se přikláníte spíše k modernímu vzhledu poloviny století, T. J. Maxx vás zahrne.

Dýňový polštář na cokoli

Oficiálně jsme naskočili do vlaku dýňového koření a tento chytrý polštář vypadá jako ideální věc, ke které se můžeme přitulit, až budeme jíst všechny nové dýňové pochoutky. Čtvercový polštář o velikosti 22 palců má na přední straně jednoduchý text a na zadní straně pěkný kostkovaný vzor. Jemné oranžové a krémové tóny z něj dělají doplněk, který může snadno přejít z podzimu na Halloween.

Koupit: Koupit: Love You More Than Pumpkin Pillow, 16,99 dolarů

Ahoj podzimní dýně

V loňském roce jsme v T. J. Maxx viděli spoustu keramických dýní a jsme nadšeni, že tento trend zůstává. Za pouhých 6 dolarů jsou tyto 6palcové keramické dýně ideální velikostí pro ozdobení podzimní krbové římsy nebo přidání sezónní výzdoby do vašich kancelářských prostor. A jak roztomilý je ten zlatý stonek?

Koupit: Keramická dýně Hello Fall, 5,99 USD

sImage courtesy of T. J. Maxx.

Pozinkovaný nápis Pumpkin Patch

Pokud jste se loni zásobili červenými vánočními dekoracemi pro kamiony, tento podzimní ekvivalent si zamilujete. Pozinkovaná kovová cedule má rozměry asi 13 palců čtverečních a je vybavena pilovým úchytem pro snadné zavěšení. Její sezónní design nás nutí plánovat výlet na záhon, abychom si vybrali dokonalou dýni.

Koupit: Dýňový kovový nápis, 14,99 USD

Lanténa strašidelného domu

Milujeme podzimní tradici rozvěšování svítidel z papírových sáčků a tato strašidelná kovová lucerna bude vypadat kouzelně po celou sezónu. Lucerny jsou vyrobeny ze železa a jsou vysoké něco málo přes 11 palců. A i když nebudete muset sahat dovnitř, abyste zapálili svíčku na baterie, výklopná dvířka opravdu fungují!

Koupit: Iron House Lantern, 12,99 dolarů

Umělý podzimní věnec

Sezónní věnce mohou být někdy drahé, ale tato velká verze s umělými bobulemi je za necelých 30 dolarů. Navíc ho můžete vystavit až do Dne díkůvzdání; a pokud se cítíte mimořádně slavnostně, můžete k němu na Halloween přidat několik plstěných netopýrů. Při průměru 26 palců bude tento přírodní podzimní věnec rozhodně barevným prohlášením na vašich předních dveřích.

Koupit: Věnec z umělých pomerančových listů, 29,99 USD

Ať už se chystáte vyzdobit podzimní verandu, nebo chystáte halloweenskou výzdobu, návštěva T. J. Maxx je v tomto období rozhodně nezbytná. Uvidíme se tam!