Zprávy

Tato šťavnatá svíčka je téměř příliš roztomilá na to, aby se spálila

Svíčky jsou dokonalým relaxačním nástrojem. Skvěle se hodí k bublinkové koupeli, sklence vína, za chladného večera nebo vlastně kdykoli, kdy chcete mít kolem sebe trochu více pohody. Obvykle je nejlepší částí svíček jejich zapálení, abyste si mohli vychutnat jejich vůni a záři. Ale na Etsy je několik sukulentních svíček, které jsou tak rozkošné; možná je nikdy nebudete chtít použít k ničemu jinému než k dekoraci.

Koupit: 3-knotová sukulentní sójová svíčka, 30 dolarů, Etsy

Všechny svíčky jsou k dispozici ve třech různých vůních: bílá šalvěj a levandule, grapefruit a máta a kaktusový květ a nefrit. Každá varianta je ručně vyrobena z čistě přírodního sójového vosku. Kaktusy jsou vyrobeny ze směsi sójového a včelího vosku.

Koupit: Etsy: Mini terarijní svíčka, 24 dolarů.

Obchod Esty CandlesbyHailey má perfektní pětihvězdičkové hodnocení z téměř 400 prodejů a mnoho lidí si výrobky velmi pochvaluje. „Tak roztomilé a krásně zabalené,“ píše se v jedné pětihvězdičkové recenzi. „Přišlo během pár dní!“ Další osoba, která udělila pětihvězdičkové hodnocení, píše: „Tak rozkošné! Ve skutečnosti vypadají stejně dokonale jako na obrázcích!“