Zprávy

Prázdninové nápoje Starbucks 2018

Letošní sváteční menu obsahuje klasické oblíbené sváteční pokrmy (ahoj, mátový mok!), zcela nové položky menu a čtyři nové sváteční poháry.

Přesuňte se, dýňové koření. Společnost Starbucks včera oznámila návrat své každoroční nabídky svátečních nápojů – v obchodech je k dispozici ode dneška. Vrací se klasické oblíbené nápoje, jako je peprmintová moka a perníkové latté, a čtyři nové sváteční designy šálků.

Pouze dnes si mohou fanoušci kavárenského řetězce při nákupu nápoje vyzvednout opakovaně použitelný červený sváteční kelímek zcela zdarma, a to až do vyčerpání zásob. Pokud budete mít to štěstí a získáte opakovaně použitelný červený kelímek, můžete jej používat k úspoře peněz po celou sváteční sezónu. V období od 3. listopadu do 7. ledna přineste opakovaně použitelný kelímek kterýkoli den po 14. hodině do zúčastněné pobočky Starbucks a získejte 50 centů z 16uncového svátečního nápoje. Pokud si nestihnete vyzvednout kelímek zdarma, bude možné si je později v průběhu měsíce zakoupit za 2,50 dolaru a zakoupené kelímky vám zajistí stejnou slevu po celou sezónu.