Zprávy

22 dýňových produktů, kterých se nemůžeme dočkat, až tuto sezónu vyzkoušíme

Dýňová sezóna je oficiálně před námi a obchody se plní dýňovými výrobky všeho druhu. Abychom vám pomohli udržet si přehled o nejnovějších dýňových produktech, sledujeme, jaké dýňové výrobky se letos dostávají na pulty, jaké staré oblíbené výrobky se vracejí a samozřejmě také, kdy se na trh dostane dýňové latté od Starbucks. Ať už při mlsání dáváte přednost dýňovému koření, nebo tradiční dýni, pomůžeme vám udržet spíž a lednici zásobené vším, co je z dýně, od teď až do mátové sezóny.

Související položky

1 Pumpkin Spice Latte

Samozřejmě nemůžeme mluvit o dýňovém koření, aniž bychom zmínili latté, které pomohlo tuto podzimní příchuť vynést mezi legendy. Nebyl by to podzim bez návratu tohoto stále oblíbenějšího latté a letos se vrátilo dříve než kdy jindy, a to 27. srpna. Považujte to za připomínku, abyste se zastavili u průjezdu.

2 Bílý dýňový koláč M&M’s

Pokud jste si tuto bílou čokoládovou verzi tradičních M&Ms v minulých letech koupili, určitě je rádi znovu uvidíte. Společnost Mars Wrigley potvrdila, že se bílé M&Ms s dýňovým koláčem vrátí na podzimní sezónu spolu s novou příchutí Creepy Cocoa Crisp a měli byste je najít v obchodech, jako je Walmart a Target. Jezte je plnými hrstmi nebo je zkuste přidat do některého z podzimních receptů na pečení; možná z nich bude chutná poleva na skutečný dýňový koláč!

3 Dýňové koření Cheerios

Pumpkin Spice Cheerios patří mezi naše nejoblíbenější snídaně s dýňovou příchutí. Každý rok se těšíme na jejich návrat a naštěstí už byly spatřeny zpět na pultech. Navíc jsou vyrobeny z celých zrn a pravého dýňového pyré (a jsou bezlepkové!), takže na rozdíl od některých dýňových snídaní, které obsahují hodně cukru, si můžete s klidem nasypat misku této dýňové pochoutky.

Koupit: Dýňové koření Cheerios, 3,79 USD, Target

4 Dýňový koláč Kit Kats

Milujeme Kit Kats a milujeme dýňový koláč, takže jsou samozřejmě vynikající dohromady. Tyto slavnostní pochoutky obsahují oplatky Kit Kat, které známe, vrstvené společně s novým krémem s příchutí dýňového koláče a pokryté oranžovou čokoládou. Dýňový koláč Kit Kats byl poprvé představen v roce 2017 a debutoval 1. srpna letošního roku – možná jste je už viděli!

Koupit: Dýňový koláč Kit Kats, 3,59 USD, Target

5 Starbucks Pumpkin Spice Latte Coffee Creamer

Vzhledem k popularitě dýňového koření Latte vám Starbucks usnadnil přípravu vlastní verze doma. Vedle tří dalších krémů inspirovaných oblíbenými objednávkami fanoušků uvedla společnost Starbucks letos na trh kávový krém Pumpkin Spice Latte. Chcete-li si ji přidat do svého ranního hrnku, stačí zamířit do uličky s ledničkami ve vašem oblíbeném obchodě s potravinami (měla by být již na pultech!).

6 Pillsbury Pumpkin Spice Cinnamon Rolls

V těchto rohlíčcích se snoubí dvě oblíbené podzimní ingredience – dýňové koření a skořice. Jsou zpět v roce 2019 a my milujeme víry skořice a dýňové polevy. Skořicové rohlíčky s dýňovým kořením od společnosti Pillsbury jsou nyní k dostání k snídani a najdete je v obchodech, jako je Target a Walmart.

Koupit: Pillsbury Pumpkin Spice Cinnamon Rolls, 3,89 USD, Target.

7 Dairy Queen Pumpkin Pie Blizzard

Místo toho, abyste dýňový koláč přelili zmrzlinou, udělejte z něj zmrzlinovou pochoutku. Dlouhodobě oblíbený dýňový koláč Dairy Queen Blizzard se vrací již 28. rokem a od 26. srpna si ho můžete objednat jako dezert. Tyto blizzardy z limitované edice obsahují skutečné kousky dýňového koláče smíchané s měkkou vanilkovou zmrzlinou a samozřejmě s vírem šlehačky nahoře.

8 Dýňový koláč Rice Krispies Treats

V minulých letech jsme si je oblíbili a vypadá to, že se tyto marshmallow pochoutky letos vrátí. Pokud jste je ještě nezkoušeli, Rice Krispies Treats Pumpkin Pie jsou stejné jako klasická verze, jen s dýňovou příchutí a polevou na povrchu. Oficiální oznámení zatím nepadlo, ale viděli jsme je objevovat se na několika instagramových účtech, takže víme, že jsou na světě!

9 Philadelphia Pumpkin Spice Cream Cheese

Chcete letos na podzim dochutit dýňovým kořením vše, co jíte, od snídaně až po dezert? Dýňový kořeněný krémový sýr Philadelphia je to pravé a naštěstí se zdá, že je opět skladem ve Walmartu. Namažte si ho na bagel nebo toast, nebo se pusťte do příprav tvarohového koláče s dýňovým kořením.

10 Dýňové koření Milano Cookies

Křupavé sušenky Milano jsou již oblíbené jako svačinka a přidáním dýňového koření do bohatých čokoládových středů vznikne požitkářský podzimní dezert. Tato limitovaná edice se již dostala na pulty obchodů Walmart a Target, což je dobře, protože si nemůžeme pomoct, ale vždy, když si objednáme podzimní latté, zatoužíme po Pumpkin Spice Milano.

11 Ne

Všechno, co letos na podzim upečete, může chutnat jako dýňové koření, když do těsta přidáte nové lanýže Nestlé Pumpkin Spice Baking Truffles. Díky oranžovým a bílým vírům vypadají nádherně a s dýňovou náplní uprostřed chutnají ještě lépe. Jsou k dostání pouze ve vybraných obchodech – Giant Eagle, Harris Teeter, HyVee, Kroger, Meijer, Schnucks Markets a Supervalu – takže pokud je uvidíte, určitě se zásobte.

12 Dunkin Cinnamon Sugar Pumpkin Latte

Dýňové koření Latte od Starbucksu má letos konkurenci. Jako jeden z prvních dýňových kávových nápojů se 21. srpna objevil v obchodech Dunkin‘ se svým vlastním Cinnamon Sugar Pumpkin Signature Latte. Ke kávě si můžete pořídit i několik dalších dýňových pochoutek, protože se vrací také dýňové muffiny a koblihy.

13 Dýňová tvarohová zmrzlina Baskin Robbins

Příchutí měsíce září společnosti Baskin Robbins je dýňový tvarohový koláč, který zní přímo dekadentně. Příchuť s podzimní tematikou obsahuje dýňovou a tvarohovou zmrzlinu smíchanou s kousky zázvorových sušenek a stužkou skořicového smetanového sýra. Vezměte si lžíci (pokud si neobjednáte kornout, to by bylo divné)!

14 Quaker Oats Pumpkin Spice Oatmeal

Dýňové koření je něco, co za chladného podzimního rána chutná úžasně, a ovesná kaše Quaker Oats Pumpkin Spice Oatmeal je jedním ze způsobů, jak tuto chuť přenést na snídaňový stůl. Jen si představte, jak útulně se budete cítit, když se schoulíte s miskou ovesných vloček s dýňovým kořením, zejména s extra posypem skořice nebo několika pekanovými ořechy nahoře. Tato oblíbená podzimní snídaně se letos opět vrací a už se dostává do obchodů, jako je Walmart a Target.

Koupit: Quaker Pumpkin Spice Instant Oatmeal, 2,48 dolaru, Walmart.

15 Planters Pumpkin Spice Mandle

Hrst mandlí je jednou z našich oblíbených odpoledních svačinek. Na podzim samozřejmě potřebují vylepšit a společnost Planters je v minulých letech nabídla se svými mandlemi s dýňovým kořením. Zdá se, že se tato prvotřídní svačinka na stůl vrátí i letos a měla by se vrátit do obchodů (pokud však vše ostatní selže, od 4. září si budete moci objednat kanystr na Amazonu).

16 Starbucks Pumpkin Cream Cold Brew

Starbucks si dal krátkou pauzu od dýňového koření Latte a zároveň uvádí na trh první nový dýňový nápoj od doby, kdy se před 16 lety objevil na scéně. Pokud dáváte přednost ledovému dýňovému Latté, určitě vyzkoušejte nový nápoj Starbucks Pumpkin Cream Cold Brew. Do obchodů se dostal ve stejný den jako PSL (27. srpna) a obsahuje studenou pěnu z dýňového krému s posypem dýňového koření na povrchu.

17 Dýňové tyčinky RX Spice

Vychutnejte si dýňové koření o něco zdravějším způsobem a pořiďte si krabičku tyčinek Pumpkin Spice RX. Tento výrobek, který se vrací na pulty obchodů Target, má jednoduchý seznam ingrediencí – jsou to jen datle, vaječné bílky, ořechy, dýně a podzimní koření jako skořice a hřebíček. Vezměte si jednu tyčinku cestou ze dveří na rychlou snídani, nebo si ji dejte odpoledne, abyste měli sílu na celý den až do večeře.

Koupit: Dýňové proteinové tyčinky s kořením, 6,89 USD, Target

18 Pillsbury Pumpkin Cream Cheese Cookies

Dýňové sušenky, mňam! Abyste mohli začít s pečením dýňových sušenek, vrací společnost Pillsbury své oblíbené dýňové sušenky s tvarohovými lupínky. Společnost Pillsbury potvrdila, že byste se s nimi měli začít setkávat na pultech obchodů, jako jsou Walmart, Kroger, Albertson Safeway, Target a Supervalu, a vypadá to, že se tam budou držet až do listopadu.

19 Dýňové koláče Pop Tarts

Dýňový koláč je sladký, stejně jako Pop Tarts, takže je přirozené, že se k sobě hodí. Tyto oblíbené toastové koláčky se vracejí v dýňové sezóně a jsou připraveny udělat z vaší snídaně trochu víc dezert. Už by měly být v obchodech, jako je Walmart, a my si nemůžeme pomoct, ale myslíme si, že by skvěle chutnaly s dýňovým latté.

Koupit: Dýňové koláče s polevou, 3,68 dolaru, Walmart.

20 Jeni’s Pumpkin Cake Roll Ice Cream

Jsme vděční, že se září rychle blíží, protože právě tehdy má být na trh uvedena zmrzlina Jeni’s Pumpkin Cake Roll. Každý karton obsahuje sladkou dýňovou zmrzlinu s víry kořeněného smetanového sýra a, což je nejlepší, s kousky dortu. Už se vám sbíhají sliny? Pokud jste ještě neviděli půllitry v sekci mrazniček, zmrzlinu Jeni’s obvykle najdete v obchodech Whole Foods.

21 Bagety s dýňovým kořením

Už teď si celoročně pochutnáváme na nejrůznějších slaných i sladkých příchutích bagelů, tak proč ne i na dýňovém koření? Bohužel, Thomas’s Pumpkin Spice Bagels jsou limitovanou edicí, ale rádi si je na podzim opečeme k snídani, dokud to jde. Pokud jste opravdoví fanoušci této chuti, vezměte si nahoru krémový sýr s dýňovým kořením.

22 Noosa Pumpkin Yogurt

Je krémový, dýňový a je to jeden z našich nejoblíbenějších jogurtů! Společnost Noosa letos opět přináší jogurt s dýňovou příchutí a už se začíná objevovat na pultech obchodů, jako je Target. Pokud máte rádi dýňové pochoutky s přídavkem zdravých probiotik, je tento dýňový výrobek přesně pro vás.