Zprávy

PetSmart rozdává zmrzlinu vhodnou pro psy

Psí letní dny budou ještě sladší. Společnost PetSmart rozdává na oslavu Národního měsíce zmrzliny zmrzlinu pro psy zdarma – tady je informace!

Soudě podle hladiny rtuti se zdá, že v těchto dnech všichni toužíme po ledově chladivé pochoutce – včetně našich domácích mazlíčků! Ale i když je rozkošné podělit se o kornoutek se svým oblíbeným štěnětem, odborníci tvrdí, že příliš mnoho cukru a mléčných výrobků může vést k žaludečním potížím a přibývání na váze. To však neznamená, že si váš chlupatý kamarád nemůže v letních vedrech odpočinout a dopřát si něco sladkého. Ve skutečnosti byste si měli v kalendáři poznačit speciální akci, která se koná koncem tohoto měsíce (buben, prosím): Ve dnech 20. a 21. července rozdává PetSmart na oslavu Národního měsíce zmrzliny zmrzlinu pro psy zdarma!

Chcete-li pro svého psího miláčka získat čtyřuncovou porci zmrzliny zdarma, stačí zajít do kteréhokoli obchodu PetSmart s provozovnou PetsHotel v Severní Americe během běžné pracovní doby (do vyčerpání zásob). Každý pokrm bude navíc doplněn psími sušenkami, aby byl ještě chutnější.

Za zmínku stojí také: Do PetSmartu byste měli dorazit s plně nabitým chytrým telefonem, protože příležitostí k fotografování bude jistě mnoho. Majitelé domácích mazlíčků jsou vyzýváni, aby sdíleli fotografie a videa svých psů, jak si pochutnávají na zmrzlinových pochoutkách, na sociálních sítích, a to tak, že na snímcích označí PetSmart a #nationalicecreamday.