Zprávy

Vánoční cukroví, na které jsme v roce 2019 nadšení

Vánoce jsou časem cukroví. Loňský rok byl pro milovníky svátečních sladkostí skvělý – Heršovy polibky vydaly první novou příchuť po deseti letech, a to Hot Cocoa Kisses, Oreo vydalo tyčinky s příchutí sušenek a Reese’s nám splnilo všechny sladké sny s adventním kalendářem plným arašídového másla. Letos se těšíme na nové přírůstky a návrat našich oblíbených.

Candy Cane Tootsie Pops

.

Fanoušci Tootsie Pops si zamilují tuto slavnostní úpravu klasických bonbonů. Místo původních ovocných příchutí, jako je hrozen nebo třešeň, zde najdete bonbony s mátovou polevou. Mátový červenobíle pruhovaný povlak je dokonalou křupavou polevou, na které je vidět, kolik olíznutí bude potřeba, aby se dostala k čokoládovému středu Tootsie Roll. Pochoutky najdete v prodejnách, jako je Target, v 9,6uncových sáčcích za 2,69 dolaru. Je známo, že se vyprodávají, takže si pospěšte, než se regály vyprázdní.

Andes Creme De Menthe Mentolové tyčinky na vánoční stromeček

Když se řekne mentolové bonbony Andes, vybaví se vám obvykle bonbony, které si ukradnete, když odcházíte z restaurace po večeři. Čokoládovo-mátová pochoutka se dočkala slavnostního vylepšení, aby se stala sladkým doplňkem každé punčochy visící na krbu. Balení 24 jedničkových vánočních stromečků Andes, které vám přináší společnost Tootsie Roll Industries, si můžete objednat na Amazonu a podělit se o ně se všemi svými blízkými nebo si je nechat pro sebe a vychutnat si je po každém jídle v tomto svátečním období. Pokud se opět vyprodají a vy nechcete čekat na jejich doplnění, můžete si je objednat také přímo u společnosti Tootsie.

Reese’s Peanut Butter Holiday Lights

Společnost Reese’s nedávno uvedla na trh svůj první nový sváteční tvar po 20 letech, Mystery Shapes, který se podle redaktorů BHG.com skládá ze sněhuláka, zvonku a buď punčochy, nebo Santovy boty. Nyní společnost uvádí na trh další nový výrobek z arašídových pugétů, jehož tvar je mnohem zřejmější: sváteční světýlka. Slavnostní bonbony, které se prodávají v balení po čtyřech v obchodech s potravinami a maloobchodních prodejnách, jako je Walgreens, za 3,99 dolaru, jsou skořápky z mléčné čokolády plněné krémem z arašídového másla. Myslíme si, že by byly lahodnou nadílkou pro každého, kdo miluje nepřekonatelnou kombinaci čokolády a arašídového másla.

Hershey’s Dipped Pretzels White Crème With Nonpareils

Pokud máte chuť na sladké s trochou soli, vezměte si sáček těchto preclíků. Každé balení obsahuje 7,5 unce miniaturních preclíků, které jsou namočené v bílém krému a posypané červenými a zelenými nonpareilkami. Sáčky jsou v současné době k dostání v obchodech s potravinami po celé zemi a prodávají se za 3,49 dolaru za balení. Když jsme je ochutnávali, svačinka o velikosti sousta dlouho nevydržela, takže si možná budete chtít koupit několik sáčků najednou.

Sváteční plechovka Hershey’s Mix & Mingle

V plechovce na mixování a míchání si každý mlsný jazýček najde něco pro sebe, včetně Cookies and Crème Drops, mléčných čokolád s cukrovou polevou, Whoppers a mini preclíků. Každá plechovka stojí 7,99 dolaru a nyní je k dostání v obchodech s potravinami. (Směs by byla chutnou svačinkou pro přátele a rodinu před štědrovečerní večeří a červeno-černý buvolí šachovnicový obal je dostatečně pěkný na to, abyste si ho mohli postavit k ostatním svátečním dekoracím.

Sušenky Toy Soldier z farmy Pepperidge

Poprvé po deseti letech uvádí společnost Pepperidge Farm na trh nové sváteční sušenky: kořeněné křehké pečivo se skořicí a hnědým cukrem, na kterém je vyražena hračka vojáka. Vánoční sušenka je poctou kultovnímu číslu „Parade of the Wooden Soldier“ v show Radio City Rockette Christmas Spectacular. My v redakci BHG.com jsme měli možnost sušenky ochutnat a všichni se shodli, že jsou vynikající. Pochoutky jsou křížencem máslového chlebíčku a snickerdoodle a spojit je do jednoho lahodného receptu byl skvělý nápad. Každé balení obsahuje 18 sušenek a bude k dostání koncem října v obchodech s potravinami po celé zemi za 3,89 dolaru za balení.

Sladké skořicové Kit Kats

.

M&M’s si možná připsaly první letošní oznámení o nových halloweenských bonbonech, ale Kit Kat je první, kdo nám dal nahlédnout do svých svátečních pochoutek. Už jsme si pochutnávali na nových Kit Kats s hořkou čokoládou a mátou a Kit Kats s dýňovým koláčem, ale nyní máme novou příchuť, kterou můžeme hledat na pultech obchodů. Podle společnosti Hershey dorazí letos na Santových saních sladké skořicové Kit Kats a my se nemůžeme dočkat, až je ochutnáme. Zatímco máta peprná a horké kakao jsou důvěryhodnými příchutěmi vánočních cukrovinek, rok 2019 by mohl být rokem, kdy se skořice konečně prosadí jako oblíbená.