Zprávy

Nová výstava renovace domů „Murder House Flip“ je jako „Fixer Upper“ splňuje skutečný zločin

Cílem série je proměnit domovy z „temných míst ve zdravé prostory“.

S blížícím se 31. říjnem možná plánujete návštěvu strašidelného domu, ale uvažovali byste někdy o tom, že v něm budete bydlet? Nový seriál s názvem Murder House Flip představí majitele domů, kteří chtějí bývalé místo činu proměnit v nádherné bydlení.

Ano, v renovační show se skutečně objeví prostory, kde skutečně došlo k vraždám. Podle tiskové zprávy, kterou přinesl TODAY, si majitelé domů přizvou „pestrou skupinu forenzních specialistů, duchovních léčitelů a špičkových odborníků na renovaci, kteří odhalí zločiny, šokující tajemství a skandální historii domů“.

Tvůrci tohoto mrazivého seriálu rozhodně vědí, jak na děsivé prostředí. Na seriálu ve stylu Fixer Upper spolupracují producent CSI Josh Berman, producent Penny Dreadful Chris King a autorka Katherine Ramslandová, která píše především o zločinech, forenzních vědách a nadpřirozenu. „Murder House Flip“ kombinuje renovaci domu se zajímavými prvky seriálu o skutečných případech. Přináší rodinám žijícím po tragických událostech uzdravení a útěchu tím, že temná místa proměňuje ve zdravé prostory,“ řekl Berman serveru Deadline.

Seriál se bude vysílat na nové streamovací službě Quibi, která bude spuštěna v dubnu 2020. Další zajímavou informací o projektu (samozřejmě kromě celé premisy) je, že každá epizoda by podle TODAY neměla být delší než 10 minut. Takže se na jednu nebo dvě epizody můžete vejít v podstatě kdykoli během dne!