Zprávy

Kostry jógy budou letošním největším halloweenským trendem

Kostlivci jsou jedním z nejznámějších halloweenských prvků, ale letos je vidíme ve zcela jiném světle. Nejnovější iterace kostlivcovy výzdoby k nám přichází od Trader Joe’s a působí na nás velmi zenově. Minulý týden značka vydala řadu sadbovačů s kostlivci na jógu a my se nemůžeme dočkat, až je přidáme do našich vnitřních a venkovních halloweenských dekorací.

Plastové květináče jsou nezbytnou součástí dlouhého seznamu nových produktů Trader Joe’s a stojí jen 5,99 dolarů. Můžete si vybrat kostlivce sedícího v pozici sukhasana, nebo se rozhodnout pro kostlivce, který drží pozici modlitby; obě varianty mají v zadní části lebky zasazené živé vzduchové rostliny. Společnost Trader Joe’s nepotvrdila, zda se budou květináče s kostlivci prodávat na všech místech, ale byly spatřeny v obchodech na obou pobřežích i v několika státech Středozápadu, takže doufáme, že budou k dostání v celé zemi.

Venku je sice stále ještě léto, ale myslíme si, že tyto podzimní jogíny se rychle vyprodají. Pokud již vyprodané keramické halloweenské stromky Michaels naznačují, kolik lidí se již zásobuje halloweenskými dekoracemi, budete si chtít tyto kostlivce vyzvednout co nejdříve. V opačném případě můžete říkat „namaste“ největšímu letošnímu trendu zdobení.

Podle obchodu Trader Joe’s je vzdušná rostlina vycházející z lebek těchto jogínů známá jako Tillandsia, kterou známe a milujeme pro její nenáročnost a snadnou péči. Nepotřebují žádnou zeminu (takže nehrozí, že by se vám kostra převrhla na stůl) a jediné, co potřebují, je sluneční světlo a lehké zalévání vodou, když začnou opadávat.

Michaels má také řadu plastových kostlivců na jógu v různých velikostech a polohách, které lze vystavit v interiéru nebo exteriéru. Jejich 11palcové sochy se prodávají jako jednotlivé kusy a jsou ideální pro venkovní výzdobu verandy, zatímco menší kostry se prodávají v sadách po čtyřech kusech. Měří necelých šest centimetrů a jsou ideální pro stavbu slavnostních expozic na krbu nebo pro DIY halloweenské dekorace. Sochy představují šest různých klasických jógových pozic a možná mají lepší formu než my!

Větší 11palcové kostry jsou nyní k dostání online za 25 dolarů a tento měsíc byly spatřeny i v obchodech. Pokud však přemýšlíte o přidání sady stolních kostlivců do svého příštího halloweenského středu, budete si muset udělat výlet do Michaels, abyste je získali, protože jsou k dispozici pouze v obchodech. Rozhodně se však vyplatí vyrazit, protože celá sada stojí jen 12 dolarů.

Koupit: 11palcový meditující kostlivec na jógu, 25 dolarů, Michaels

Teď tomu říkáme: Kostlivci jsou letos rozhodně in. A kdybyste nás potřebovali mezi dnešním dnem a Halloweenem, můžete nás zastihnout, jak cvičíme čaturangu přímo po boku těchto kostlivců.