Zprávy

Pytle Laffy Taffy pouze pro banány si můžete koupit za 1 $

Toto oznámení přichází po zvěstech, že banánová příchuť zmizí.

Banánové Laffy Taffy jsou možná nejkontroverznější příchutí bonbónů; buď je milujete, nebo nenávidíte, neexistuje nic mezi tím. Minulý měsíc se fanoušci banánové příchutě vyděsili, když se začaly šířit zvěsti, že banánová příchuť brzy nadobro zmizí. Naštěstí se ukázalo, že šlo o promyšlený aprílový žertík – a ve skutečnosti je pravdou pravý opak. Laffy Taffy právě vydaly sáčky Laffy Taffy „Gone Bananas“ pouze s banánovou příchutí a právě teď jsou k dostání za pouhý 1 dolar.

Před velkým oznámením Laffy Taffy najala komika a moderátora talk show Joela McHalea, aby rozšířil fámy, že banánová příchuť zmizela z balení s různými příchutěmi. Komik začal 20. března zveřejňovat obrázky, na nichž naříká, že nemůže najít žádné pamlsky s banánovou příchutí, a vyvolal obavy mezi komentátory, kteří si mysleli, že tato příchuť zcela mizí.

2. dubna Laffy Taffy prozradily, že s touto televizní osobností spolupracovaly na aprílovém žertu, který se konal v souvislosti s nadcházejícím uvedením jejich výrobku na trh. „Věděli jsme, že ti, kteří milují banánovou příchuť, jsou pro tuto příchuť velmi zapálení,“ uvedl v tiskové zprávě Brian Lutz, manažer značky Laffy Taffy ve společnosti Ferrara Candy Company. „Jsme nadšeni, že můžeme uvést na trh sáček Laffy Taffy pouze s banánovou příchutí, a chceme hluboce poděkovat všem, kteří se podíleli na tom, že to byl nejlepší aprílový žertík, jaký jsme kdy udělali.“

Lutz také uvedl, že banánovou příchuť si oblíbilo příliš mnoho lidí na to, aby značka uvažovala o jejím zrušení. „V celém odvětví jsme zjistili, že spotřebitelé si potrpí na své oblíbené příchutě, ale podle našich zkušeností žádná příchuť nebyla tak polarizující jako naše Laffy Taffy s banánovou příchutí,“ řekl a dodal, že podle průzkumu značky je banánová příchuť oblíbená u 61 % Američanů.