Zprávy

5 příslušenství KitchenAid, které potřebujete pro stojanový mixér

Mixéry KitchenAid patří mezi naše nejoblíbenější kuchyňské spotřebiče, protože jsou velmi praktické a navíc stylové. Jakmile začnete sbírat další nástavce, není toho mnoho, co by tento stolní spotřebič nedokázal. Toto příslušenství vám pomůže využít stojanový mixér na maximum a usnadní vám i pečení.

1. Vzorované mísy

Již víte, že si můžete mixér KitchenAid přizpůsobit pomocí různých nádherných barev. Když však chcete mixéru dodat zcela nový vzhled, je jednodušší (a levnější) vyměnit mixovací nádobu. Přidejte do své kuchyně barevný nádech s touto krásnou akvarelovou květinovou mísou. V nabídce najdete také mísy s dalšími potisky, vzory, jednobarevné a s texturou, takže ať už si chcete mísu přizpůsobit jakkoli, KitchenAid má pravděpodobně možnost, která se tomu docela blíží.

Koupit: Keramická mísa s inkoustovým vzorem o objemu 5 kvart, 109,99 USD

2. Šlehač Flex Edge

Neříkáme, že byste měli zahodit všechny gumové stěrky, ale rozhodně je budete používat méně, pokud investujete do tohoto šlehače s pružným vnějším okrajem. Tento šikovný nástavec za vás mísu oškrábe a zajistí, aby se všechny ingredience řádně promíchaly. Je obzvláště užitečný pro těsta a polevy, které mají tendenci se lepit ke straně.

Koupit: Šlehač s naklápěcí hlavou Flex Edge o objemu 4,8 l, 39,99 USD

3. Nástavec pro spiralizér

Pokud máte stojanový mixér, nemusíte si na cuketové nudle kupovat samostatný spiralizér. Tento šikovný nástavec dokáže také oloupat ovoce a zeleninu a zbavit je jádřinců, takže recepty jako jablečný koláč nebo bramborová kaše budou mnohem rychlejší. A pokud dáváte přednost jinému tvaru svých nudlí, můžete si také koupit sady nožů, které vytvoří tenké nudle nebo širší stuhy.

Koupit: Kuchyňský spiralizér KitchenAid s funkcí loupání, jádrování a krájení, 129,99 USD.

4. Látkový potah

Pokud chcete udržet mixér v čistotě, i když ho nepoužíváte, tento látkový kryt ho pomůže ochránit před prachem a dalšími stříkanci potravin. Dodává se ve třech barvách – červené, černé a khaki – takže si můžete vybrat tu, která nejlépe ladí se zbytkem vaší kuchyně. Má také několik praktických kapes pro uložení kuchařských knih a uchování všech nástavců na jednom místě.

Koupit: Kryt KitchenAid Cloth Cover, 39,99 USD

5. Kryty misek

S těmito netěsnícími kryty na mísu mixéru si můžete ušetřit další těsto na sušenky ještě snadněji. Místo toho, abyste špinili další nádobu jen proto, abyste těsto na pár hodin zchladili, nasaďte na mísu víko a pošlete ho rovnou do lednice. Stejně jako míchací mísy jsou i tato víka vhodná pro mytí v myčce nádobí, takže následný úklid bude hračka.

Koupit: Krytky na misky KitchenAid v balení 2 kusů, 19,99 USD