Zprávy

JELL-O právě vydal Play Slime, který je bezpečné jíst

Tento jedlý sliz je tu právě včas na Vánoce!

Jedlý sliz JELL-O se vyrábí ve dvou různých variantách: Příšerka, která je přiměřeně strašidelná limetkově zelená, a jednorožec, který je jasně růžový a má jahodovou příchuť. Samozřejmě, že polovina zábavy při hraní se slizem spočívá v jeho míchání, ale stejně jako u běžné dávky JELL-O je jeho výroba velmi jednoduchá. Stačí do předem připravené směsi přidat vodu, zamíchat a za chvíli máte misku plnou pružného a kluzkého slizu na hraní. Z každé nádoby jsou dvě dávky (nebo chcete-li „porce“) slizu, takže si s ním mohou hrát i rodiče.

Koupit: JELL-O Play Slime Monster, 9,99 USD

Koupit: JELL-O Play Slime Unicorn, 9,99 USD

Každý, komu se už někdy nějaká várka slizu nepovedla (nebo skončila na stěnách či koberci), může mít pochopitelně obavy z následného úklidu, ale společnost JELL-O slibuje, že její jedlý sliz se snadno umyje pouze mýdlem a teplou vodou. Samozřejmě, pokud sliz sníte, jakmile si s ním přestanete hrát, nemusíte uklízet vůbec nic!

Ačkoli v minulosti bylo publikováno poměrně hodně receptů na jedlý sliz, verze od společnosti JELL-O je první, kterou si můžete koupit v obchodě, takže bude vyžadovat méně úsilí a hledání ingrediencí než většina domácích receptů na sliz. Vzhledem k tomu, že hra se slizem má být relaxační a uklidňující činností, jsme pro zkrácení přípravy nutné k jeho výrobě.

Oba jedlé slizy JELL-O, limetkový a jahodový, jsou již nyní k předobjednání na Amazonu. Pokud si chcete letos pod vánoční stromeček pořídit kanystr nebo dva jedlého slizu, máte štěstí – společnost JELL-O plánuje v prosinci uvést sliz do prodeje i ve vybraných obchodech. Pusťte se do toho, dejte volný průchod svému vnitřnímu dítěti a dejte najevo svou lásku ke slizu!