Zprávy

Halo Top nyní vyrábí zmrzlinu, tak odložte lžíci

Pokud jste potřebovali důvod, proč si tuto zimu koupit více zmrzliny, tady ho máte.

Nevěřili jsme, že je to možné, ale Halo Top se nějakým způsobem ještě zlepšil. Společnost, která je známá svými lahodnými a zdravějšími zmrzlinovými poháry, které můžete sníst na jedno posezení, právě oznámila novou pochoutku, která je o něco menší, ale stejně chutná. Přichází Halo Top Pops a je to stejná zmrzlina s vysokým obsahem bílkovin, jakou znáte a milujete, nyní podávaná na tyčince.

Prozatím byly oznámeny čtyři příchutě a každá z nich má 50 až 60 kalorií. Vzhledem k menší velikosti porce je v jednom nanuku méně bílkovin než v půllitru – tři z příchutí mají 2 gramy bílkovin, zatímco Peanut Butter Swirl jich má nejvíce – 3 gramy. Přesto to na zmrzlinovou tyčinku velikosti svačiny není špatné a je to ideální množství pro všechny, kteří mají problém s tím, aby na jedno posezení snědli celý půllitr.

Dvě z příchutí, ve kterých budou nanuky k dostání, už pravděpodobně znáte a máte je rádi – mátové a čokoládové těsto, dvě oblíbené příchutě půllitrů, dostanou podobu dezertu na tyčince. V nabídce Halo Top Pop jsou také dvě nové šťavnaté příchutě: Strawberry Cheesecake a Peanut Butter Swirl. A jak znám společnost Halo Top, tyto čtyři možnosti jsou pravděpodobně jen začátkem.

Jak dlouho bude trvat, než se v mrazicím boxu začnou objevovat nové nanuky? V závislosti na místě, kde žijete, to může být spíše dříve než později. Podle tiskové zprávy začnete Halo Top Pops vídat na pultech již v únoru, pokud žijete na Středozápadě, v Texasu nebo Kalifornii. Poté se rozšíří na severovýchodě a v květnu 2019 by měly být k dostání u prodejců po celé zemi.