Zprávy

Vyzkoušeli jsme předplatné nové pohlednice ražby

Rád bych byl ten typ člověka, který nikdy nezapomene poslat přání k narozeninám, ale buďme upřímní; je snadné zapomenout! Koupím si krásná přáníčka, která se hodí právě k narozeninám kamarádky nebo k výročí rodičů – a pak na ně znovu narazím v šuplíku s přáníčky dlouho poté, co tento výjimečný den pominul. Pokud vám tato situace připadá povědomá, existuje konečně řešení, díky kterému budete vypadat, že máte svůj život opravdu srovnaný. Společnost Minted, která je známá svými jedinečnými designy, přišla se službou předplatného přání, která vám skutečně připomene, kdy máte každé zakoupené přání odeslat.

Když se přihlásíte k odběru, můžete si vybrat libovolné množství blahopřání z nejnovějších kolekcí společnosti Minted. Služba se automaticky neprodlužuje, takže platíte pouze za přání, která v danou chvíli potřebujete. Namísto běžné ceny 6 dolarů za kus stojí karty nakonec jen 3,98 dolaru a poštovné je zdarma – ale ani to není to nejlepší.

Jakmile přidáte kartu k odběru, budete vyzváni k vyplnění několika údajů o kartě – pro koho je karta určena, pro jakou příležitost a pro jaké datum. Tyto údaje jsou uloženy ve vašem osobním účtu a obdržíte upozornění, až nastane čas odeslat každou kartu poštou. Pokud tedy za dva měsíce koupíte přání pro svou kamarádku Katie k narozeninám, společnost Minted vám týden před jejími narozeninami pošle e-mailovou připomínku a upozorní vás, že je třeba přání odeslat poštou – geniální, že?

Služba umožňuje vybrat si libovolný počet karet (bez minimálního počtu!), takže můžete získat karty (a upomínky) na celý rok najednou. Já jsem si koupila hlavně narozeninová přání, ale letos mě čeká několik svateb, takže jsem přidala data a upomínky i k nim. Takto dostanu připomínku, kdy je čas napsat něco sladkého před svatbami, a příští rok mohu připomenutí použít k odeslání přání k výročí. Upozornění můžete samozřejmě přidávat i k běžným svátkům; předplatné je skvělé pro svátky, které se konají jednou za rok, protože je méně pravděpodobné, že se vám někde bude povalovat volné přání ke Dni matek nebo ke Dni otců, jako je tomu u obecného narozeninového přání.

K objednávce můžete přidat i obecné karty (bez upomínky). Já jsem si k předplatnému přibrala několik dodatečných kartiček s gratulací a přáníček „Myslím na tebe“, protože nikdy nevíte, kdy je budete narychlo potřebovat. Tohle je rozhodně můj nový oblíbený způsob nákupu přáníček a ulevilo se mi, že už nikdy nezapomenu žádné přáníčko poslat.