Zprávy

Top-hodnocené (a snadno použitelné) 3-dílná sada pro suchou pokožku je dnes v prodeji

Produkty péče o pleť Glossier mají tisíce pětihvězdičkových hodnocení a právě teď můžete získat trojici produktů v plné velikosti s 23% slevou.

Se suchou (a citlivou) pletí se potýkám už dlouho, takže vím, že zvláště v zimě jsou hydratační a nedráždivé produkty nezbytné. Ať už máte sedmistupňový režim jako já, nebo se rádi držíte jednoduchosti, existuje několik věcí, které ve své pleťové rutině rozhodně potřebujete, včetně čisticího a hydratačního krému. Ano, produkty péče o pleť mohou být drahé, ale právě teď můžete získat tři nejlépe hodnocené produkty od Glossier s příjemnou slevou. Třífázová péče o pleť: Nyní stojí pouhých 50 dolarů. Všechny produkty jsou v plné velikosti, a když si je koupíte jako sadu místo jednotlivě, získáte slevu 23 %.

Koupit: 3 kroky v péči o pleť: (50 dolarů, původně 65 dolarů) Glossier

Trojice zahrnuje tři bestsellery: Balzám Dotcom je určen k hydrataci suché pleti. Čistící přípravek obsahuje pět kondicionérů, které zajišťují, že po použití nebude mít vaše tvář pocit odlíčení. Malé množství můžete nanést na suchou pleť, abyste se zbavili nečistot a make-upu, nebo jej použít na vlhkou pleť pro „osvěžení“. Má téměř dokonalé pětihvězdičkové hodnocení z více než 3 000 recenzí, přičemž mnoho lidí si pochvaluje, jak čistí obličej, aniž by ho vysušoval.