Zprávy

Nejprodávanější chladicí přihrádky na lednici, které zákazníci Amazonu milují

Všichni jsme se někdy stali obětí nepořádku, lepení nebo neorganizované lednice. Koneckonců je snadné zapomenout, co je v lednici, když na ni nevidíte, což má za následek zkažené záhadné potraviny za hranicí rozpoznatelnosti.

Protože chladničku používáte každý den, je důležité ji udržovat v čistotě a pořádku, abyste zabránili plýtvání potravinami a nadměrnému nakupování v obchodě s potravinami. Navíc, když má vše své místo, je snazší najít přesně to, co hledáte ve spěchu, když máte hlad nebo obojí. S těmito průhlednými úložnými boxy uvidíte každou položku v lednici na první pohled a zároveň udržíte poličky uklizené. Navíc díky jejich stohovatelnému designu maximalizujete úložný prostor.

Koupit: mDesign Plastic Refrigerator or Freezer Food Storage Bins, od $26.99 (původně od $31.98), Amazon

Úložné boxy se dodávají v sadě po čtyřech kusech a jsou k dispozici ve třech velikostech pro lepší uspořádání produktů, koření a hotových jídel. V zájmu bezpečnosti potravin skladujte zeleninu, ovoce, maso a mléčné výrobky v oddělených přihrádkách, abyste zabránili křížové kontaminaci z položek, jako je syrové maso.

Zabudovaná madla usnadňují přístup k potravinám a zároveň udržují obsah v bezpečí. Jsou vyrobeny z odolného plastu odolného proti rozbití a neobsahujícího BPA, takže do nich můžete bez obav vkládat ovoce a zeleninu. Navíc čištění chladničky již nebude náročným úkolem, protože koše zachytí veškeré nečistoty nebo rozlitou tekutinu a lze je rychle umýt ve dřezu teplou mýdlovou vodou.