Zprávy

Vaše lednice by vás mohla s touto novou aplikaci Samsung datovat

Nová seznamovací aplikace od společnosti Samsung chce, abyste přeskočili všechny konverzace a přešli k nejdůležitější otázce: Co máš v ledničce?

Pokud jste si někdy kladli otázku, zda můžete důvěřovat někomu, kdo nemá rád čokoládu, pak souhlasíte s tím, že stravovací návyky mohou hrát roli v kompatibilitě. Aplikace Refrigerdating pracuje s myšlenkou, že obsah ledničky může hodně vypovídat o tom, jaký člověk je a jak žije.

Rozbuší se vám při přípravě jídla srdce? Přejeďte doprava a podívejte se na lednici plnou úhledně naskládaných nádob. Nebo možná hledáte miláčka s chutí na sladké? Milovníka řemeslného piva? Prohlédněte si regály a přejděte prstem, jakmile uvidíte něco, co se vám líbí – mohla by to být dvojice stvořená v gurmánském nebi.

Aplikace byla navržena tak, aby propagovala Family Hub od společnosti Samsung – technologicky vyspělou chladničku s dotykovým displejem na vnější straně a kamerou uvnitř, která vám ukáže, co je třeba přidat do seznamu potravin. K aplikaci můžete přistupovat přes prohlížeč, takže je dostupná bez ohledu na to, jaký máte telefon.

Pokud již máte chladničku Family Hub, můžete aplikaci Refridgerdating začít používat pořízením profilové fotografie pomocí interního fotoaparátu. Pokud chladničku Samsung nevlastníte, jednoduše vyfoťte vnitřek své chladničky a nahrajte ji do aplikace. Poté začněte přehazovat prstem.

Společnost Samsung chce, aby uživatelé zůstali skuteční, a mohli tak z této jedinečné seznamky vytěžit maximum. To znamená, že před pořízením fotky nemusíte uklízet ledničku. Pokud je váš život momentálně naplněn čínskými jídly, měli by to lidé vidět. Samsung dokonce nabízí ukázkový icebreaker pro uživatele, kteří si nejsou jisti, jak rozproudit konverzaci s ledničkou: „Hej, miluju tu pikantní omáčku na taco, nutí mě vzpomínat na můj výměnný semestr v Mexiku.“

Říká se, že lásku můžete najít na těch nejneočekávanějších místech. Pokud tedy chcete otevřít své srdce každé příležitosti k lásce, možná budete muset začít tím, že otevřete svou ledničku.