Zprávy

Naše oblíbená květinová farma má novou televizní show

Floret Flower Farm se v roce 2020 připojuje k síti Magnolia Network!

Květinovou farmu Floret ve washingtonském Skagit Valley jsme si vždycky oblíbili; vlastní ji a provozuje rodina Benzakeinových, která od roku 2008 pěstuje květiny pro CSA, trhy a akce. Od svého počátku se jejich podnik rozrostl z malé zahrádky na dvorku v obrovskou farmu, která každoročně vyprodukuje tisíce řezaných květin a těžko dostupných semen. Erin Benzakeinová, zakladatelka farmy, je nyní považována za jednu z předních farmářek-květinářek v zemi, o níž se píše v desítkách knih a časopisů a která se se svou nejnovější knihou Rok v květinách dostala na seznam bestsellerů The New York Times.

Ale již brzy se Benzakeinovi a Floretova květinová farma přesunou na vaši televizní obrazovku! Nový seriál „Growing Floret“ byl ohlášen 5. března a bude sledovat Erin Benzakeinovou a její tým v průběhu jednoho roku, kdy se snaží přeměnit více než 20 akrů přehnojené a zničené půdy v nový segment své úspěšné květinové farmy.

Tato série přesně zapadá do poslání květinové farmy Floret, která se zaměřuje na životní prostředí. Rodina Benzakeinových vždy praktikovala metody ekologického zemědělství a byla nápomocna při inspirování jednotného úsilí pěstitelů květin o dodržování udržitelných zemědělských postupů.

„Growing Floret“ se bude vysílat na Magnolia Network, kterou vytvořili Chip a Joanna Gainesovi ve spolupráci s Discovery, Inc. Mezi další oznámené pořady této sítě patří pořad o vaření, který bude uvádět Joanna Gainesová, a seriál „Home on the Road“, který bude sledovat hudební duo Johnnyswim na jejich turné po Severní Americe. Očekává se, že síť Magnolia Network bude spuštěna 4. října 2020.

Pro manžele Benzakeinovy je „Growing Floret“ jen jednou z kapitol více než desetileté práce na vytváření podniku a rozšiřování farmy. „Téměř 15 let jsme tvrdě pracovali na výchově naší rodiny, pěstování krásných květin a budování farmy,“ uvedla Erin Benzakeinová v tiskové zprávě. „Během této cesty jsme se otevřeně dělili o vzestupy i pády a o vše, co jsme se naučili, v naději, že to bude inspirovat ostatní, aby následovali své sny a žili smysluplnější život. Je pro nás obrovskou ctí, že se můžeme připojit k nové síti Chipa a Joanny a nechat si vyprávět příběh naší rodiny a naší farmy tak upřímným a autentickým způsobem.“