Zprávy

Dot’s Preclíky vydává vůbec poprvé novou příchuť

Preclíky Dot’s jsou považovány za jedny z nejlepších, přestože jsou na trhu teprve od roku 2012. Společnost Dot’s Pretzels, která sídlí v Severní Dakotě, si rychle získala oblibu díky svým tlustým krouceným preclíkům obaleným v lehce sladkém a lehce pikantním koření. Jejich originální koření se mezi fanoušky Dot’s stalo natolik oblíbeným, že začali vyrábět vlastní koření na vepřové, kuřecí a rybí maso podle svého tajného receptu. Nyní však společnost Dot’s vůbec poprvé plánuje přidat do své nabídky novou příchuť.

Společnost Dot’s nedávno na svém Instagramu oznámila, že v roce 2020 oficiálně uvede na trh druhou příchuť preclíků. Nová příchuť se jmenuje Dot’s Southwest Style Pretzels a to je zatím opravdu vše, co o jejich příchuti víme. Hádáme, že budou pravděpodobně o něco pikantnější než původní receptura, ale možná se nikdy nedozvíme, co přesně se do polevy dává – koneckonců svou první příchuť drželi sedm let v tajnosti.

Koupit: 16-oz. Dot’s Homestyle Pretzels, 5,99 USD, Target

Podle příspěvku na účtu společnosti Dot budou nové preclíky oficiálně uvedeny na trh na jaře 2020. Superfanoušci preclíků Dot’s Pretzels je však možná budou moci sehnat o něco dříve. Vypadá to, že společnost Dot’s plánuje uvést novou příchuť na testovací trh na podzim 2019. Nejsme si jisti, kde přesně to bude, ale Velva v Severní Dakotě, kde se nachází domovský závod společnosti Dot’s, by mohla být dobrým tipem. Továrny mají také v Arizoně a Kansasu, takže byste je potenciálně mohli vidět brzy se objevit i v blízkosti těchto míst.

Pokud jste o Dot’s Pretzels ještě nikdy neslyšeli nebo je nezkusili, můžeme vám potvrdit, že jste o hodně přišli. Tento rodinný podnik založila Dorothy Henkeová, která preclíky vyráběla pro rodinu a přátele. Pak je začala prodávat na fotbalových zápasech a po všech nadšených ohlasech se rozhodla začít je prodávat komerčně. Dot’s Pretzels byly oficiálně založeny v roce 2012 a nyní se prodávají ve 48 státech.

Dot’s se rozhodně rozšířily od dob, kdy byly domácími preclíky. Preclíky najdete v obchodech s potravinami, jako je Hy-Vee, a v národních obchodech, jako je Target. Na vyzkoušení první nové příchutě Dot’s si možná ještě dlouho počkáme, ale mezitím se můžete zásobit původní recepturou.