Zprávy

Costco má strašidelné dýně a netopýr ve tvaru sýrového raviolu

Těstoviny se čtyřmi sýry jsou ideální pro speciální večeři před triky a pohoštěním.

Sýr a těstoviny jsou dvě nejoblíbenější jídla, takže když jsme si všimli těchto těstovin se sýrovou náplní (z Costca), museli jsme se dozvědět víc. Společnost Nuovo Pasta, která stojí za sýrovými ravioly ve tvaru srdce, které jsme v únoru našli v Costcu, vydala právě na Halloween řadu raviol ve tvaru dýně a netopýra. Stejně jako srdíčka jsou i tyto strašidelnější tvary plněné směsí krémové ricotty, mozzarelly, parmazánu a vyzrálého sýra asiago.

Pokud jsou ve vašem regionu těstoviny k dostání, zajděte do oddělení těstovin, vezměte si balíček (nebo dva) této sezónní nabídky a doplňte ji podle libosti. My máme na mysli těstoviny v omáčce alfredo s kuřecím masem a zeleninou, nebo s jednoduchou marinarou a posypané parmazánem, nebo v omáčce pesto s čerstvými rajčaty.

Pokud pořádáte halloweenskou party pro dospělé, použijte tyto ravioly k vytvoření jednoduchého a slavnostního jídla (doporučujeme také připravit několik našich oblíbených rychlých jídel na halloweenskou party). Nebo pokud hledáte rychlé jídlo, které byste mohli připravit před koledováním, jsme si jistí, že děti si roztomilé dýně a netopýry také zamilují. Naservírujte je svým malým skřítkům a strašidlům jako speciální jídlo, než se vydají do okolí na každoroční výpravu za sladkostmi.

32uncové balení oranžových dýní a černých netopýrů se v Costco prodává za 8,79 dolaru a chutná tak, jak byste očekávali, že budou chutnat pikantní ravioly se čtyřmi sýry – a přitom vypadá trochu strašidelněji. Až budete v obchodě, možná si budete chtít vyzvednout také jednu z těchto obrovských vyřezávacích dýní, které Costco prodává, abyste si doplnili podzimní výzdobu přední verandy, aniž byste vyprázdnili peněženku.