Zprávy

Let Costco Cheese si můžete koupit za pouhých 20 $

Udělejte si příští koktejlový večírek ještě chutnější s tímto cenově dostupným sýrovým letem. Obsahuje vše, co potřebujete k sestavení sýrové tabule – až po párování s vínem.

Díky nejnovější nabídce společnosti Costco nemusíte být mistři kuchaři, abyste si mohli sestavit dokonalé prkénko se sýrem. Nezávislá značka Kirkland Signature nedávno uvedla na trh balený sýrový let s pěti velkorysými sýrovými plátky. Cenově dostupný nález byl podle instagramového účtu CostcoDeals spatřen v severozápadní oblasti země, ale Costco potvrdilo, že sýrový let je k dispozici po celé zemi.

V 1,8kilogramovém balení sýrů najdete alpský sýr Monteau, čedar Cabot s plátěnou vazbou, kozí sýr máčený v červeném víně, 12 měsíců zrající sýr Manchego a bylinkový sýr Fontina s dijonem. Směs je dostatečně pestrá, aby potěšila každého sýrového snoba.

Ale počkejte, je toho víc. Aby bylo plánování večeře ještě snazší, nabízí sýrový let značky Costco také návrhy na párování s vínem. Naplánujte si, že si k sýru koupíte láhev Pinot Noir, Malbec, Tempranillo, Rioja a Chablis. A pokud víno není zrovna vaše parketa, jsou k dispozici i párování s pivem: Jantar a alpské pivo, chmelené pivo a čedar, belgické pivo a kozí sýr, hnědé pivo a Manchego a hefeweizen a Fontina.

Nejlepší je však cena 19,99 dolarů. Ano, je to tak. Pět (!) plátků sýra za necelých 20 dolarů. Stojí to za každý cent.