Zprávy

Tyto nejlépe hodnocené masky na obličej s čistým obličejem umožňují ostatním číst vaše rty a přitom zůstat v bezpečí

Látkové obličejové masky výrazně ztěžují komunikaci neslyšícím nebo nedoslýchavým osobám.

Jak už víte, je důležité nosit masku, když jste venku. Látkové obličejové masky však mohou ztížit, a někdy dokonce znemožnit, komunikaci osobám, které jsou neslyšící nebo nedoslýchavé. Aby tento problém pomohli vyřešit, vytvořila hrstka prodejců průhledné obličejové masky, které ukazují ústa. (Ano, jsou stále stejně účinné jako běžné masky; jsou vyrobeny z průhledného materiálu, který stále zakrývá ústa a chrání okolí). Zde jsou čtyři možnosti průhledných obličejových masek, které si můžete objednat a nechat zaslat domů.

Související položky

Vinylová maska na obličej

Tato nejprodávanější čirá maska na obličej (s téměř 5 600 prodanými kusy) je k dispozici ve 12 barvách. Je vyrobena z vinylu a látkového lemování s nastavitelným nosním páskem. Jeden spokojený pětihvězdičkový recenzent píše: „Velmi pěkná a dobře vyrobená! Kupuji si další. Děkuji!“

Koupit: Etsy: Průhledná vinylová ochranná maska, 7 dolarů

Obličejová maska proti mlžení

Ačkoli je tato průhledná maska na obličej dražší než jiné, rozhodně stojí za to. (A za další 3 dolary si ji můžete vylepšit materiálem proti zamlžování.) Lemování je vyrobeno z bavlny, střed je z vinylu a prodejce doporučuje pouze ruční praní, aby byla v dobré kondici. Dodává se ve 14 různých barvách a třech velikostech: dvě varianty pro dospělé a jedna pro děti.  Je to také bestseller s více než 8600 prodanými kusy. Jeden člověk píše: „Jsem logopedka ve školách a tohle se mi bude skvěle hodit do práce! Děkuji!!!“ Další osoba poznamenává: „Jako tlumočník ASL to byla nejlepší průhledná čelní maska, kterou jsem zatím používala!“.

Koupit: Etsy: Maska proti zamlžování, od 26 dolarů

Použitelná průhledná maska na obličej

Tato možnost se dodává ve dvou velikostech: jedna pro děti a druhá pro dospělé. Je vyrobena z bavlny a vinylu a má nastavitelné pásky na uši, takže si ji můžete přizpůsobit svému obličeji. Je k dispozici v pěti barvách a existuje také verze s připojeným obličejovým štítem.

Koupit: Amazon, 11 dolarů.

Vzorovaná průhledná maska na obličej

Ano, s touto průhlednou maskou můžete být v bezpečí a zároveň styloví. Dodává se v šesti různých potiscích a dvou velikostech: jedna pro děti a jedna pro dospělé. Je vyrobena z bavlny a vinylu a má nastavitelnou nosní část. V obchodě má perfektní pětihvězdičkové hodnocení a mnoho recenzentů zmiňuje skutečnost, že se maska nemlží.

Koupit: Etsy: Maska na obličej s průhledným okénkem, 15 dolarů.