Zprávy

Přímý přenos květinové show Chelsea s BritBoxem

Zprávy

Nemůžete se letos dostat do Chelsea na květinovou výstavu? Pořiďte si další nejlepší věc – přímý přenos z výstavy, který vám poskytne nejlepší zážitek z úžasných expozic na dálku.

Květinová výstava RHS Chelsea v Anglii je každoročně přehlídkou krásy a inovací v zahradnictví a historie zahradnictví. Pouhý pohled na fotografie z květinové výstavy v Chelsea vám neposkytne úplnou představu o rozsahu a velkoleposti květinových expozic. Naštěstí pro nás budete moci díky službě BritBox sledovat květinovou výstavu Chelsea v přímém přenosu.

BritBox je digitální video služba, která vám umožní sledovat pořady, filmy a dokumenty z britských vysílacích společností BBC Studios a ITV. Diváci ve Spojených státech a Kanadě mají přístup k většině obsahu 24 hodin po britské premiéře. (Takže nejnovější díl seriálu Call the Midwife můžete sledovat den po jeho odvysílání.) BritBox si můžete vyzkoušet v sedmidenní bezplatné zkušební verzi, předplatné pak stojí 6,99 dolaru měsíčně (nebo 69,99 dolaru ročně).

Od 20. do 24. května se koná výstava květin Královské zahradnické společnosti Chelsea, která vám umožní nahlédnout do úžasných expozic, aniž byste si museli kupovat letenku do Anglie. Letos bude mít svůj designový debut vévodkyně z Cambridge Kate Middletonová na expozici nazvané „The RHS Back to Nature Garden“, která je inspirována vzpomínkami na přírodu z dětství. Součástí výstavy bude také ekozahrada CAMFED – charitativní organizace, kterou podporuje vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle a která podporuje vzdělávání žen a dívek v Africe. Na květinové přehlídce se můžete těšit na Mary Berryovou, oblíbenou porotkyni z pořadu Great British Baking Show, která bude jedním z hostujících moderátorů.

Adblock
detector