Zprávy

Cíl prodává levné vážené přikrývky

Pokud jste ho vždycky chtěli vyzkoušet, máte nyní příležitost.

Zátěžová deka, kterou jste chtěli vyzkoušet, je konečně k dispozici za přijatelnou cenu. Společnost Target prodává v této prázdninové sezóně 12kilové zátěžové deky za pouhých 70 dolarů – většina dobře hodnocených dek se prodává za více než 100 dolarů. Tyto prošívané hody se dodávají v krémové a šedé barvě.

Ale počkejte, je toho víc. Zátěžové deky Tranquility jsou součástí výprodeje na černý pátek společnosti Target a budou stát pouze 50 dolarů. Ujistěte se, že tam dorazíte brzy, protože tato nabídka bude rychle mizet z regálů.

Zátěžové deky jsou nejnovějším zázračným produktem, který pomáhá při úzkosti a stresu, a zdá se, že každý chce jednu z nich vyzkoušet. Hmotnost deky je klíčová – pocit váhy může lidem pomoci cítit se pohodlně, bezpečně a klidně. Tento typ přikrývky je vhodný pro ty, kteří bojují s neklidem nohou, a bylo také prokázáno, že pomáhá při nespavosti a dalších poruchách spánku. Je to jako velké, hřejivé objetí!

Vzhledem k tomu, že zátěžové deky Target mají velikost hodu, můžete je snadno přenášet po domě. Můžete si ji položit na lůžkoviny, když spíte, ale můžete ji také přenést na gauč na filmové večery.

Koupit: (50 dolarů na Černý pátek).