Zprávy

Nová show Bravo přebírá úpravy exteriéru

Sledujte ve čtvrtek, jak Manscapers realizují předměstskou oázu.

Přehlídek interiérového designu jste už viděli spoustu, ale svůj (zasloužený) okamžik zažívá i exteriérový design. Nový pořad společnosti Bravo, Backyard Envy, vymění backsplashe a umyvadla za hostie a truhlíky s květináči.

Za společností Backyard Envy stojí tři profesionálové (a nejlepší přátelé) v oblasti krajinářství – James DeSantis, Garrett Magee a Melissa (Mel) Braiserová – známí také jako Manscapers, což je jejich firma zabývající se krajinářským designem v Brooklynu. Pořad se zaměřuje na proměny exteriérů, zahradničení, zahradní architekturu a plánování krajiny – to vše při práci s mnoha klienty a v napjatých termínech.

Celý nápad s Manscapers vlastně vznikl u Mela doma. „Každé jaro jsme tak trochu upravovali její zahradu a pořádali zahradní party. Pak už to začalo jen tak od úst k ústům. Lidé viděli, co uděláme v prostoru, a pak se ptali: ‚Aha, můžeme si to nechat udělat u nás?“ říká James, jeden z profesionálů. Poté, co předělali několik teras, střešních zahrad a městských dvorů, se jejich podnikání ujalo a stalo se známým v celé newyorské metropolitní oblasti.