Zprávy

Jedná se o nejlepší nabídky potravin pro Super Bowl

Zde se dozvíte, jak můžete na Super Bowl získat křidélka zdarma a levnou pizzu.

Super Bowl LIII se vysílá tuto neděli 3. února, a pokud se chystáte uspořádat večírek na sledování Super Bowlu, budete potřebovat spoustu jídla. Naštěstí jsme pro vás sestavili seznam všech nejlepších nabídek národních řetězců, abyste mohli pořádně zabodovat, aniž byste vyprázdnili peněženku. Koneckonců, Hladový postroj pro občerstvení na Super Bowl pojme HODNĚ jídla.

Shromáždili jsme nejlepší způsoby, jak ušetřit peníze za pizzu, pivo a další občerstvení schválené pro den zápasu – a pokud se zápas protáhne do prodloužení, můžete dokonce získat křidélka zdarma.

Hardee’s

Pokud Los Angeles Rams vrátí zachycení pro touchdown ve velké hře (nebo Pick 6 ve fotbalovém žargonu), Hardee se zavázal rozdávat zdarma Made From Scratch Sausage Biscuits všem, kteří navštíví zúčastněné restaurace v pátek 8. února od 7:00 do 10:00.

Buffalo Wild Wings

Na počest Super Bowlu LIII nabídla společnost Buffalo Wild Wings Americe nabídku: pokud zápas dospěje do prodloužení, nabídne 18. února v každé pobočce v Americe křidélka zdarma. I kdybychom tuto šílenou nabídku nevyužili, můžete každý pátek, sobotu a neděli až do 17. února získat džbánky piva za 5 dolarů.

Blaze Pizza

.

V pizzerii Blaze Pizza stojí pizza podle vlastního výběru obvykle kolem 9 dolarů, ale v neděli nabízí řetězec dvě pizzy za 10 dolarů. Jediný háček je v tom, že můžete dostat pouze feferonky a musíte si je objednat online.

Papa John’s

Společnost Papa John’s pořádá v souvislosti s letošním Super Bowlem pět propagačních akcí s fotbalovou tematikou. Vybírat můžete z balíčků jako „Žízeň a cíl“, který zahrnuje čtyři dvoulitrové produkty Pepsi za pouhých 8 dolarů, nebo „Herní plán“, který zahrnuje pět velkých pizz za pouhých 42,50 dolarů. Každá kombinace obslouží 10 až 15 osob, takže balíčky můžete kombinovat podle velikosti vaší sledovací party.