Zdraví a rodina

10 Essentials Road Trip, díky nimž budete nostalgičtí

Každý den naštěstí dostává vakcínu COVID-19 stále více lidí, ale stále ještě nejsme v normálu. Stále však existují způsoby, jak si bezpečně užít rodinnou dovolenou, zejména pokud řídíte. Abyste prožili výlet bez stresu, musíte se na něj připravit už před ním, abyste ráno v den výletu nemuseli zběsile pobíhat po okolí. Koneckonců, vzít si s sebou ty správné věci může udržet celou rodinu uvolněnou, spokojenou a bezstarostnou – což jsou ušlechtilé cíle, zejména v těsné blízkosti. Schovejte oblíbené občerstvení do chladicího boxu na zadním sedadle, vyložte nový balíček karet a ať už uděláte cokoli, nezapomeňte na polštář. Ať už jedete pár hodin na pláž, nebo křižujete celou zemi, tyto vymoženosti vám zlepší cestu, zabrání dětem ptát se: „Už jsme tam?“ a pomohou vám zachytit výhledy. Letošní letní dovolená může vypadat trochu jinak, než jste si představovali, ale i tak můžete cestovat stylově díky zábavným a nostalgickým doplňkům na cesty. Zde je několik předmětů, které si musíte sbalit na příští dobrodružství.

Ochranná maska na obličej

Jedním z hlavních důvodů, proč budeme místo létání jezdit autem, je to, že se můžete vyhnout davům cizích lidí a cestovat ve vozidle jen s lidmi, se kterými žijete. Ale každá cesta delší než několik hodin bude pravděpodobně vyžadovat zastávku na toaletu, takže si nezapomeňte přibalit roušku pro případ, že budete muset vystoupit z auta. Masku na obličej si samozřejmě můžete vyrobit sami (náš jednoduchý návod na ušití vám pomůže začít), ale pokud si raději koupíte odpovídající sadu pro celou rodinu, na internetu jsou k dispozici desítky možností. Tato sada od Anthropologie obsahuje tři bavlněné masky na obličej z nádherné vzorované látky a pohodlné elastické pásky na uši. Můžete se také maskovat dvakrát, a to chirurgickou obličejovou maskou pod látkovým potahem.

Koupit: Sada 3 masek na obličej Sanctuary z organické bavlny (24 dolarů, Anthropologie).

Desinfekční prostředek na ruce

Další nezbytný doplněk na toaletě: dezinfekční prostředek na ruce. Ne vždy se můžete spolehnout na čistotu čerpacích stanic a odpočívadel, proto si po čerpání benzinu nebo zastávce na toaletu připravte dezinfekci rukou. Nezapomeňte si přibalit dezinfekční přípravek na ruce, který odpovídá požadavkům CDC (to znamená alespoň 60% koncentraci alkoholu), například některý z těchto dezinfekčních přípravků, které jsou v současné době k dostání online. Nebo si můžete vybrat dezinfekční sprej na ruce, který je méně náročný. A nebojte se – fáma, že dezinfekční prostředek na ruce se v autě vznítí, byla Národní asociací pro prevenci požárů prokázána jako nepravdivá.

Koupit: Sol de Janeiro Brazilian Touch Hand Sanitizer Spray (10 dolarů, Sephora)

Izolovaný pohár

Nestresujte se, že se vám během cestování vylije pití. Tento nejprodávanější tumbler, který se dodává ve 12 barvách, má nerezovou ocel, která udrží horké nápoje horké a studené nápoje studené, a široké víko odolné proti stříkající vodě vám pomůže omezit případné rozlití. Navíc se nebude potit ani klouzat v držáku na nápoje.

Koupit: (30 USD, Dick’s Sporting Goods).

Cestovní deník

Systém Go! Adventure Journal je zábavný interaktivní deník, do kterého si děti mohou zaznamenávat vzpomínky z cest. Přečtěte dětem úkoly a zaznamenávejte jejich odpovědi během jízdy v autě nebo je nechte, aby si odpovědi zapisovaly samy. Vznikne tak dokonalý suvenýr, který si budete moci uchovat z poslední rodinné dovolené.

Koupit: Jdi!: (15 dolarů, Amazon): Dětský interaktivní cestovní deník a zápisník (15 dolarů, Amazon)

Chladič do auta

Chladí občerstvení, uchovává nápoje a udržuje děti vzadu oddělené. Co se vám na tom nelíbí? Tato izolovaná chladicí taška snadno přepraví svačinu z auta na pláž, do parku nebo kamkoli vás výlet zavede! Pokud jedete celý den, zabalte si do chladicího boxu svačinu, abyste snížili počet zastávek, které musíte po cestě udělat.

Koupit: High Road Back Seat Cooler and Play Station (40 USD, Amazon)

Cestovní polštář

Předejděte tomu, aby se vám díky tomuto pohodlnému (a roztomilému!) polštáři za krkem udělaly cihličky v krku. Praktická šňůrka ho pomáhá udržet v poloze pro spaní nebo ho můžete použít k přivázání na příruční zavazadlo. Dodává se v pěti nádherných vzorech, takže si snadno vyberete ten, který odpovídá vašemu stylu.

Koupit: Getaway Travel Pillow (24 dolarů, Ban. Do)

Sada první pomoci

Nikdo nemá rád další návštěvy lékaře, pokud nemusí, proto se před cestou ujistěte, že máte připravenou lékárničku. Stejně je dobré mít ji v autě neustále, takže pokud ji ještě nemáte v přihrádce, doporučujeme tuto 140dílnou lékárničku. Samozřejmě nenahradí odbornou lékařskou péči, pokud se vám stane vážné zranění, ale pomůže vám snadno vyčistit a ošetřit jednoduché řezné rány, škrábance a výrony na cestách.

Koupit: Johnson & Johnson First Aid Kit (12 dolarů, Amazon)

Jdi na ryby

Jak lépe zabít čas na cestách (nebo si užít společný večer) než hraním zábavné hry, kterou všichni znají a mají rádi? Tato klasická hra (se zábavnou obměnou) je ideální pro všechny věkové kategorie, a pokud je vaše posádka na cestách malá, vezměte s sebou i jednu z našich oblíbených karetních her pro dvě osoby.

Koupit: (13 dolarů, Chronicle Books): Richard McGuire: Go Fish (13 dolarů, Chronicle Books)

Polaroidní fotoaparát

Rádi si přivyděláváte jako fotograf, když jste na cestách? Tento Polaroid je rebootem původního modelu s vysoce kvalitním objektivem a dobíjecí baterií. Veškerá nostalgie bez potíží spojených s používáním desítky let starého zařízení. Zachyťte s ním milé vzpomínky na společně strávené chvíle a vzpomínejte na ně ještě dlouhá léta.

Koupit: (od 100 USD, Amazon)

Sada na opravu pneumatik

Před každou delší cestou je dobré nechat provést běžnou údržbu, ale ne vždy můžete plánovat nepříjemnosti na cestách, jako je například píchlá pneumatika, proto se ujistěte, že jste připraveni, než vyjedete z příjezdové cesty. Jak vyměnit píchlou pneumatiku se můžete naučit sledováním videí na internetu a na cestách vám pomůže servisní sada na auto. Tato 75dílná sada vám v případě potřeby pomůže vyměnit, opravit nebo zalepit jakýkoli druh pneumatiky.

Koupit: (29 dolarů, Amazon)

Sbalením správné výbavy snadno zajistíte, aby cesta vaší rodiny proběhla co nejplynuleji. Zbavte se části stresu spojeného s cestováním autem pomocí produktů, které vám cestu zjednoduší a samozřejmě ji udělají zábavnou!