Zdobení

Způsoby, jak zahřát průmyslový styl

Mezi industriální elegancí a chladným, nepřívětivým vzhledem je tenká hranice. Objevte tipy, jak vnést teplo do designu domu v industriálním stylu a vytvořit tak prostor, který bude moderní a zároveň útulný.

Industriální styl není jen o šedých odstínech a chladných tónech. Promíchejte kovy pomocí teplé měděné, zlaté a lesklé stříbrné. Mosazná svítidla zútulňují tuto industriální kuchyni a kontrastují s niklovou baterií a barovými židlemi z olejového bronzu.

Pravé barvy

Nenechte se strhnout neutrálními odstíny, které jsou běžné pro prostory v industriálním stylu. Pro oživení studených odstínů a tvrdých kovů jsou nezbytné barevné akcenty. Duhová sbírka knih a drobností povýší tuto knihovnu s odhalenými trubkami na zábavný a nepředvídatelný ústřední bod.

Průmyslová modernizace

Prvky průmyslového designu jsou skvělým začátkem konverzace. Navštivte místní zásilkový obchod a najděte starožitnost, kterou můžete znovu použít jako kus nábytku. V tomto případě je šetřený pracovní stůl dokonalým doplňkem útulného posezení.

Dřevařské práce

Příliš průmyslové objekty hrozí tím, že budou vypadat spíše jako skladiště než jako domov. Najděte správnou rovnováhu tím, že do skříní a podlah zakomponujete přírodní nebo regenerované dřevo. Líbí se nám tento kontrast bohatých, teplých skříněk s chladnými betonovými a mramorovými povrchy kuchyně.

Staré je nové

Víme, jak těžké je najít dokonalý kousek, který by doplnil kout nebo místnost. Šetření je snadné a levné řešení! Tato kovová kancelářská židle není tím, co byste v útulném koutě chodby očekávali, ale se svým moderním okolím kontrastuje chladným starožitným přístupem.

Plynulé posouvání

Velké posuvné dveře se nehodí jen do módních loftů a kanceláří začínajících podnikatelů. Využijte je jako funkční prostor pro svůj domov. Čerstvý nátěr křídovou barvou proměnil tyto posuvné dveře v pohyblivé a přizpůsobivé rodinné velitelské centrum.

Úklid

Shabby-chic doplňky mohou místnosti dodat pěknou patinu, ale nesprávné začlenění rekultivované revoluce může vzít za své. Přidejte k oprýskanému lakovanému nábytku čisté, ostré doplňky, které budou působit svěže. Zde robustní bílé kontejnery zahání nepořádek do kouta, zatímco drátěné koše vystavují úhledně složené prádlo.

Teplá šedá

Jsou betonové stěny pro váš styl zařizování příliš chladné a intenzivní? Se správným nátěrem může i oblíbená dřevěná deska z farmy zapadnout do industriálního trendu. V této celošedé koupelně doplňují industriální prostředí odhalené trubky pod toaletním stolkem, zatímco dřevěná podlaha a nadrozměrný koberec udržují místnost v pohodlí.

Malé věci

K dosažení industriálního vzhledu nemusíte stavět cihlovou zeď a instalovat odkryté trubky. Stačí drobné doplňky. Navzdory průmyslovým svítidlům a jasně bílým stěnám zůstává tento studijní prostor díky akcentům borovice teplý a příjemný.

Sound Sleeper

Vsadíme se, že jste o průmyslovém designu nikdy nepřemýšleli jako o pohodlném. Zútulněte dětský pokoj industriálními prvky a plyšovými lůžkovinami a vytvořte si pohodové místo pro odpočinek a relaxaci. Tento železný rám postele se dobře kombinuje s měkkými textiliemi a příjemnými odstíny oranžové.

Nechte ho zářit

Průmyslové spotřebiče a akcenty se stávají normou pro kuchyně všude na světě. Aby váš kuchyňský prostor nevypadal jako restaurační kuchyně, zútulněte ho svěžími květinami a jasnými barvami. Podlahové dlaždice v této kuchyni odrážejí přirozené světlo přicházející z okna a dodávají prostoru veselou atmosféru.

Barva na červeno

Beton a kov jsou skvělé, ale příliš mnoho jich může působit chladně. Nejlepší způsob, jak industriální místnost zateplit, je použít barvy, a to hodně barev! Třešňově červené skříňky a snídaňový bar v tomto moderním jídelním koutě explodují teplem a oživují veselou kuchyni.