Zdobení

Nakupující tuto kuchyňskou podložku proti únavě milují pro všechny své domácí vaření a je konečně zpět na skladě

Pomáhá zlepšit krevní oběh a držení těla při dlouhém stání.

Pokud jste hlavním kuchařem ve vaší domácnosti nebo pokud trávíte delší dobu ve stoje při mytí a uklízení nádobí, mohla by se vám hodit podložka proti únavě. Tyto polstrované rohože poskytují ergonomickou oporu při stání. Lze je použít kdekoli v domácnosti, kde můžete dlouho stát, ať už je to kuchyně, prádelna, kancelář, nebo dokonce garáž.

Chcete-li zvýšit komfort při každodenním mytí nádobí, vyzkoušejte kuchyňskou podložku Better Homes & Gardens Ultimate Comfort Anti-Fatigue. Tato protiúnavová rohož je k dispozici ve třech stylových vzorech (carrarský mramor, šedé zvětralé dřevo a béžová žula) a podle nadšených recenzí zákazníků obchodu Walmart je „jako chůze po obláčku“. Jeden ze zákazníků ji ohodnotil pěti hvězdičkami a napsal, že je „ideální pro bolavé nohy“.

Protiúnavová podložka má zkosené hrany a protiskluzový podklad, takže zůstane na místě, kde je potřeba. Jeden z nakupujících si pochvaluje, že je to „nejpohodlnější podložka, jakou jsem kdy měl“. Také se snadno čistí: stačí ji otřít vlhkým hadříkem a jemným čisticím prostředkem a pak ji nechat uschnout na vzduchu.

Podle Dr. Allena Conrada, chiropraktika z Montgomery County Chiropractic Center, může stání na polstrované podložce také pomoci zlepšit krevní oběh a držení těla. „Když dlouho stojíte na jednom místě, krev má tendenci se kvůli nedostatku pohybu hromadit v dolních končetinách. Protiúnavové podložky podporují mírné pohyby při stání na polstrovaném povrchu, což zvyšuje celkový krevní oběh,“ říká.

Koupit: Kuchyňská podložka Better Homes & Gardens proti únavě (18 dolarů, Walmart)

Proti bolesti kloubů a svalů působí také protiúnavové rohože. „Dlouhodobé stání může zvýšit tlak na páteř, což může způsobit mnoho bolestí,“ říká Dr. Conrad. „Podobně jako nošení pohodlné obuvi sníží protiúnavová podložka náraz, který na vaše tělo působí gravitace, a pomůže vám vykonávat každodenní úkoly s menšími bolestmi a utrpením.“

Podložka o rozměrech 32″ x 20″ se snadno vejde před dřez nebo sporák – všude tam, kde v kuchyni trávíte nejvíce času. Je polstrovaná 1 palcem pěny, takže poskytuje dostatečné odpružení. Jeden z recenzentů, který trpí bolavými koleny, píše, že ho při používání této podložky „méně bolí nohy a kolena“. Jiný recenzent, který trpí artritidou, si pochvaluje, že ho „záda nebolí zdaleka tolik“, když stojí na této podložce.

Ať už chcete jen větší pohodlí, nebo potřebujete pomoci zlepšit krevní oběh a držení těla, kuchyňská rohož Better Homes & Gardens proti únavě je řešením, které jste hledali. Pořiďte si cenově dostupnou a stylovou polstrovanou podložku za pouhých 18 dolarů u společnosti Walmart.