Zdobení

Drobné vylepšení, díky nimž bude váš byt okamžitě elegantní

Vzpomínáte si, jak jste se na letním táboře bavili barvením kravat? Tento malý projekt je stejně úžasný – slibujeme. Dodejte oknům nebo skříni bez dveří okamžitý styl pomocí těchto efektních ombré závěsů, barvených ponorem. Návod krok za krokem najdete zde.

Pom-Pom deka

Nudné deky, pryč! Přizpůsobte si zakoupený přehoz přidáním barevných bambulí na jeho okraje. Návod krok za krokem najdete zde.

Stolička z umělého semiše

IKEA hacky mají v našich srdcích zvláštní místo a tento tkaný vzor je možná náš nový oblíbený. Levná stolička bude vypadat jako za milion dolarů, když na její dno na dvou sousedních stranách připevníte dlouhé pruhy umělého semiše, které pak na opačných koncích propletete a zajistíte sponkami.

Snadné aktualizace příslušenství

I když je to vaše první bydlení, nemusí křičet „vysokoškolský byt“. Těchto pět jednoduchých projektů změní váš byt. Podívejte se a naučte se, jak natřít sklo, pozlatit, přidat obložení s hřebíky, vyrobit podnos podle šablony a misku s ubrouskem.

Zrcadlo s řeckým klíčem

Rozpočtová změna pro vítěze. Vyrobte si složitý dřevěný rám zrcadla levně pomocí nalepovacích ozdob.

Chevron Wall Art

S uměleckými díly nad postelí, která můžete vytvořit za pár korun, ušetříte na nákladech, nikoli na stylu. Zajděte si do místního železářství pro dřevěné podložky, nastříkejte je oblíbenými odstíny a naaranžujte je do švejkovského vzoru.

Malované závěsy

Neřekneme vaší mámě, jaký nepořádek máte ve skříni, ale tato drobná úprava vám pomůže vyřešit nepořádek (a ještě u toho budete dobře vypadat). Natřete ramínka z přírodního dřeva barvou na řemeslné výrobky a pak natřená ramínka utěsněte polyuretanem, aby se barva neodřela o látku. Určete konkrétní barvy pro uspořádání oděvů podle ročního období nebo typu.

Korkové podtácky s kresbou

Tyto roztomilé podtácky jsou přesně to, co si váš konferenční stolek objednal, a navíc se s nimi dá skvěle konverzovat. Podložky vytvoříte tak, že z tenkého korku vyřežete čtverce o rozměrech 4 × 4 palce. Z acetátové šablony vystřihněte jednoduchý vzor rybí kosti, přitiskněte šablonu na korkový čtverec a naneste akrylovou barvu.

Knihovna na pozadí

Osvěžte knihovnu z výprodeje natřením zadní strany nebo přidáním papíru. Chcete-li vylepšit styl bez trvalé úpravy, použijte svůj návrh na plakátovací desku a obložte jím zadní stranu knihovny.

Příslušenství k páskám Waši

Pomocí pásek washi pásky si domů přinesete školní styl. Oživte nudné kancelářské doplňky jasnými, odvážnými barevnými páskami a odvažte se – vaše vzory nemusí zůstat navždy!

Soubory časopisů v dárkovém balení

Podlahová rohož se šablonami

Zdá se to jen nám, nebo vám tato DIY rohožka připadá jako perfektní záminka k vyzkoušení módního vzoru, který jste si vyhlédli? Zbytky vinylové podlahy a šablona jsou tajemstvím této odolné a snadno proveditelné podlahové krytiny. Návod krok za krokem najdete zde.