Zdobení

Úsporný design statku

Organizátorka-samouk používá jednoduché strategie, aby měla přehled o nepořádku ve své rušné domácnosti s osmi dětmi.

Missy Callaghanová jako první přiznává, že se nenarodila s tak vyladěnými organizačními schopnostmi, které dnes využívá k udržování stylové a uspořádané domácnosti v Tampě. Chytrá úložná řešení byla pro ni a jejího manžela Phila nutností, protože se jejich rodina rozrostla o šest synů ve věku od začátku školní docházky až po teenagery.

Koutek pro domácí úkoly

Missyiny úspěšné strategie skladování se točí kolem práce s každodenními návyky, nikoli proti nim. Missy přeměnila místnost hned vedle šatny na prostor pro domácí úkoly a projekty, takže když děti přijdou ze školy, mohou si odložit tašky a začít se seznamem úkolů na večer. Zavedla úložné prostory v zásuvkách a nádobu na řemeslné práce jako ústřední prvek stolu. Dělený dřevěný kufřík pojme řemeslnické potřeby a lze jej snadno přenášet do jiných prostor.

Barva stěn Silvermist, Sherwin-Williams

Barva lavičky Grizzle Gray, Sherwin-Williams

Skladování zásob

Tři sady širokých zásuvek na kolečkách v blízkosti stolu na domácí úkoly jsou označeny podle členů rodiny a kategorie zásob. Na dřevěných policích jsou uloženy další hračky a potřeby, které se nevejdou do zásuvek pod nimi. Dvě různé textury stěn (cihly a lodní obložení) se hladce spojují s barvou na stěnách.

Vzhůru do rámečku

Missy zarámovala velký kus stěny v prádelně lištou a vytvořila tak nástěnku velkých rozměrů. Označené složky slouží jako osobní organizéry, ve kterých jsou po ruce letáky k nadcházejícím akcím.

Nyní se podívejte na tyto kreativní nápady na DIY nástěnky.

Otevřené zóny

Otevřený obytný prostor, zahrnující kuchyň, obývací pokoj a jídelnu, je rozdělen na zóny s chytrým rozmístěním nábytku a osvětlení. Jídelní prostor vymezují velká kovová svítidla a přírodní koberec. Obývací pokoj sleduje směr pohovky s vrstvami barev a vzorů.

V řadě

Mimořádně dlouhý ostrůvek má hluboký převis, pod kterým je možné umístit sedací soupravu. Pro Missy bylo důležité, aby se v kuchyni mohla scházet a pracovat celá rodina. Uspořádaný design stoliček maximalizuje počet míst k sezení – a rodinnou pospolitost.

Osobní skříně

Skříňky v šatně poskytují individuální prostor pro zavěšení, police, boxy, zásuvky a místa pro nabíjení zařízení pro každého člena rodiny. Dokonce i rodinní psi mají místo pro svá vodítka. Pravidelná údržba je zásadní součástí Missyina receptu na bydlení bez nepořádku.

Podkrovní ložnice

Prostorná ložnice ve stylu koleje optimalizuje prostor v rekonstruovaném podkroví domu. Společný prostor na spaní zahrnuje novou koupelnu a jsou v něm ubytováni tři ze šesti chlapců s přistýlkou pro přespání. Postele jsou na kolečkách pro snadné přestavování a hloubkové vysávání.

Zapojeno

V jednom z rohů podkrovní ložnice je umístěn kompaktní stůl a židle, které slouží jako ideální místo, kde se kluci mohou scházet ke hrám, svačině nebo domácím úkolům. Černá a stříbrná barva dodávají nábytku racionální a moderní vzhled; limetkově zelený huňatý koberec působí dospěle a zároveň zábavně.

Nautical Clean

Stěny s lodním obložením zasahují do společné koupelny a dodávají jí námořnický šarm. Zrcadlo v lodním portálu se otevírá a odhaluje skříňku na léky. Pozinkované kovové věšáky hostí kovové koše na toaletní potřeby.

S nástěnkami na kolíčky udržíte pořádek v každé místnosti!

Domácí prádelna

Praní prádla je u Callaghanů nekonečnou záležitostí, a tak Missy nechala nad pračku a sušičku s předním plněním nainstalovat dlouhou desku. Jakmile oblečení vyjde ze sušičky, je složeno a uloženo na hromádky, takže se nikdy nemá šanci pomačkat. Objemné složené věci se ukládají do pojízdného koše na prádlo.

Podívejte se na další řešení pro skladování v prádelně.

Vše označeno

Missy ráda vše označuje, aby nedošlo k záměně, která věc patří kterému členu rodiny nebo kam patří. V koupelně a v kuchyni používá průhledné plastové koše s uchy. Díky štítkům na křídové tabuli s lepicí zadní stranou může štítky snadno opravovat.

Chladná modrá

Kovové pojízdné vozíky lemují čelo postele v hlavní ložnici a umožňují snadný přístup ke čtení. V zásuvce na každém vozíku jsou uloženy menší předměty, jako je balzám na rty, krém na ruce, brýle na čtení, pera a poznámkové bloky. Přírodní lněné textilie vnášejí do prostoru farmářský šarm.

Built-In Bliss

Kombinace závěsných tyčí, zásuvek a polic poskytuje v hlavní šatně místo pro oblečení a boty. Busta figuríny na horní straně sekretáře udržuje šperky bez zmatků a na očích. Dekorativní krabice uložené vysoko udržují mimosezónní předměty mimo dosah, ale pohromadě.