Zdobení

Docela plánovači zazvonit v novém roce

Plánovač Birch Floral na 17 měsíců na rok 2016 od společnosti Rifle Paper Co. má nádherný malířský obal, díky kterému si ho můžete vzít s sebou kamkoli. Když budete mít tento kalendář plný květin po ruce, nikdy vám neunikne žádné důležité datum. Připravte se na spoustu komplimentů.

Emily Ley 2016 Daily Simplified Planner

S tímto zjednodušeným diářem Emily Ley na rok 2016 už nikdy nezmeškáte žádný termín. Vysoce funkční zápisník nabízí prostor pro zaznamenání všeho od seznamu úkolů až po rozvrh, poznámky a plány na večeři. A když už jsme u toho, jak byste mohli odmítnout tu veselou pruhovanou obálku?

Patricia Nash Chieti Leather Agenda

S koženým psacím stolem Patricia Nash Chieti Leather Agenda si zahrajete na studijní typ. Elegantní, ručně dokončovaný kalendář má luxusní starožitný kování a máslově jemný povrch, který vám nebude vadit, když si budete chtít zapsat plány. Obzvlášť se nám líbí zavírání na patentku, díky kterému budou všechny vaše papíry a volné poznámky v bezpečí i na cestách.

Zápisník „Rok mého života“

Jste profesionální (nebo začínající) fotograf? Pak by pro vás mohl být ideální tento zápisník s fotomřížkou „Rok mého života“ od společnosti Minted, jehož přední stranu lze přizpůsobit. Budete přemýšlet o zábavných věcech, které naplánujete, jen abyste měli záminku použít svůj nový plánovač!

Jolly Jester LifePlanner

Kalendář Jolly Jester LifePlanner vám nabízí možnost plně si kalendář přizpůsobit, a to až po tisk vlastního jména na obálku. Můžete si vybrat z vertikálního nebo horizontálního týdenního rozvržení nebo se rozhodnout pro hodinové rozvržení, které vám umožní plně vyplnit vaše poznámky a schůzky v detailním stylu.