Zdobení

Internetové obchody na záložku ASAP

Stránky s bleskovými výprodeji se staly oblíbenými mezi zákazníky, kteří hledají výhodnou nabídku. Joss & Main patří k těm nejlepším, protože každý týden nabízí více než 70 výprodejů, z nichž mnohé připravují designéři, tvůrci vkusu a blogeři. Vzhledem k tomu, že zásoby jsou často omezené a nabízené na krátkou dobu, je důležité být rozhodný a jednat rychle. Najdete zde téměř vše: nábytek, osvětlení, lůžkoviny, kuchyňské potřeby a další. Mateřskou společností je Wayfair a často se setkáte s mnoha stejnými produkty z tohoto webu, které jsou nabízeny se slevou.

Objevování umění a nadcházejících umělců

Společnost Minted je sice již dobře známá pro svůj široký výběr svátečních přání, ale rychle se stává také zdrojem uměleckých děl. Společnost nabízí umělecké výtisky od začínajících talentů a mnohé z nich našla díky výzvě, kterou pořádá – umělci předkládají svá díla a komunita o nich hlasuje. Vítězné návrhy se pak prodávají na stránkách společnosti Minted — Stránky také usnadňují vyhledávání a nalezení dokonalého uměleckého díla pomocí filtrů nastavených podle stylu, média a barvy. Nabízejí také různé možnosti rámování, aby bylo dílo připraveno k zavěšení, až vám přijde domů.

Prodej nemovitostí, aniž byste museli opustit dům

Pokud milujete vzrušení z hledání, ale jste příliš zaneprázdněni – nebo příliš vystrašeni – na to, abyste vyhledávali výprodeje nemovitostí, Everything But The House může být vaší další posedlostí. Jedná se o jedinečnou stránku ve stylu aukce, kterou vede tým, jenž se postará o organizaci, fotografování a prodej celé pozůstalosti bez domu (proto ten název). Všechny prodeje probíhají sedm dní a každá položka začíná na 1 dolaru. Nabízejí odhady poštovného na základě vašeho poštovního směrovacího čísla, ale pokud jste poblíž některého z měst na trhu, nabízejí také vyzvednutí u zákazníka. EBTH je skvělým zdrojem pro vintage nábytek, jedinečné umělecké kousky a starožitné koberce, abychom jmenovali alespoň některé.

Vylepšete se cenově dostupně

Společnost Overstock je již nyní oblíbenou online destinací, kde najdete téměř vše. Ale pokud hledáte osvětlení, Overstock má docela působivý výběr a ceny, které vám umožní získat hodně peněz za vaše dekorace. Nabízejí styly srovnatelné s mnoha velkými obchody, a to s mnohem lepší slevou. (Rychlý tip: pokud nejste s povrchovou úpravou stoprocentně spokojeni, zvažte rychlý nátěr barvou ve spreji. Pokud je cena odpovídající, můžete si dovolit styl trochu upravit!) Recenze zákazníků jsou užitečné i při nákupu většího zboží, jako je lustr.

Pro zahrádkáře