Zdobení

Úžasné předělávky RV

Tito šťastní kempaři si vzali opotřebované obytné vozy a přestavěli je na moderní domovy na kolech. Až uvidíte, jakými novými funkcemi a chytrými inovacemi je obohatili, budete mít chuť vyrazit na cestu.

Zastaralý obytný vůz, na kterém se hromadí pavučiny, nemusí být pro každého vysněným místem na dovolenou. Kreativita těchto párů však ukazuje, že i pro zchátralý karavan existuje naděje. Stejně jako při renovaci domu může trocha barvy, nové kování a aktualizované vybavení prostor zcela proměnit. Podívejte se, jak tyto rodiny udělaly z „domova mimo domov“ víc než jen roztomilou frázi. Naprosto jim závidíme chytré aktualizace a útulná zákoutí, která vytvořili v tak malém prostoru. Můžeme u vás přespat, prosím?

Musíte si projít tuto šílenou proměnu před a po úpravě obytného vozu. Kayla Miller (@plumprettydecoranddesign) proměnila těžké závěsy, starobylé zelené koberce a neohrabané skříňky v prostorný a vzdušný příbytek. Chytré prvky, jako je okraj na spodní polici, který udržuje koše na místě během přepravy, odpovídají jedinečným potřebám obytného vozu.

Kevin a Mandy (@188sqft) jsou dokonalým párem obytných vozů. Oba pracují na dálku – někdy velmi vzdáleně – a žijí ve svém karavanu na plný úvazek se čtyřmi chlupatými přáteli. Navzdory svému uživatelskému jménu jsou nyní na druhé, větší aktualizaci RV. Ve svém novém karavanu si vybavili kuchyň lesně zeleným DIY backsplash, mini digestoří a barem s S-háčky na zavěšení hrnců, pánví a dalších potřeb pro vaření.

„Zůstaňte věrní sami sobě,“ říká Mandy. „Snažte se následovat to, co vám dělá radost, a ne to, co vidíte jako trendy. Stále se učím a vyvíjím svůj vkus.“

Přemýšlíte o modernizaci vlastního obytného vozu? Mandy vás upozorňuje: „Mnoho lidí zapomíná na to, že je třeba sledovat, jak velkou váhu na soupravu přidáváte,“ říká. „Spousta obytných vozů není stavěná na těžké věci, a pokud jich přidáte příliš mnoho, může to zcela zničit vaše odpružení.“ Poučení.

Stačí přidat několik rostlin, uměleckých děl nebo zarámovaných fotografií a obytný vůz okamžitě získá osobitější vzhled. Přestože je v obytných vozech prostor na stěnách omezený, Laura Grace (@dwellandwander) si díky nástěnce na dopisy může podle nálady vyměnit citáty za nové. Záclony a polštáře nabízejí další způsob personalizace – žádné pravidlo neříká, že si musíte nechat ty, se kterými váš karavan přišel!

Jídelní kout ve stylu restaurace je tradičním prvkem obytných vozů, ale stačí ho trochu přečalounit a bude odpovídat vašemu stylu. Lauřina buvolí kostkovaná tkanina nám dává všechny pocity z farmy. Dokonce si ponechala proužek zbylé látky, který použila jako stolní běžec – tak roztomilé!

Upřímně nemůžeme uvěřit, že se jedná o obytný vůz. Na druhou stranu, Steve a Trina Sholinovi (@rvfixerupper) už převracejí domy, takže nebylo od věci přidat do jejich životopisu přestavbu obytných vozů. Tkané textury a modré a bílé pruhy dávají této nově přidané jídelně námořnický vzhled.