Zdobení

Nádherné mramorové výrobky

Promluvme si o jedinečnosti, ano? Tato neobvyklá souprava přikrývek s mramorovým potiskem od Urban Outfitters rozhodně není to, co byste na posteli čekali. Je poutavá a určitě dodá nečekanou vrstvu textury a dramatičnosti jakémukoli stylu ložnice.

Assembly Home Marble Duvet Cover, 119 dolarů

Mramorová a měděná stolní lampa

Tato moderní stolní lampa z mramoru a mědi od společnosti Target je stylovým doplňkem každého stolu nebo pracovního stolu. Má skutečnou pevnou mramorovou základnu a je zcela cenově dostupná pod 60 dolarů. Kdo může odolat této cenovce?

Stolní lampa Threshold Copper s mramorovým podstavcem, 54,99 USD

Mramorový a zlatý stůl

Klasický odkládací stolek s mramorovou deskou u vás doma nikdy neudělá chybu! Tento elegantní kulatý stolek od společnosti Zara Home má pravý mramor a jednoduchou zlatě lemovanou desku. Ve spojení s oblíbeným pohodlným křeslem a pěkným přehozem promění stolek každé posezení v nádherný ústřední bod.

Stůl s mramorovou deskou, 169 dolarů

Mramorový květináč

Ať už máte zelený palec, nebo ne, v tomto mramorovaném keramickém květináči od H&M bude každá rostlina (skutečná nebo umělá) vypadat úžasně. O důvod víc, proč si tento malý květináč přidat na seznam věcí, které musíte mít.

Keramický květináč, $14,99

Klasický mramorový podnos

Pokud rádi zdobíte, jistě mi dáte za pravdu, že podnosů není doma nikdy dost. Do této speciální sbírky by rozhodně měl patřit mramorový podnos, jako je tento obdélníkový design. Ať už jej přidáte do koupelny, ložnice nebo obývacího pokoje, jeho vzhled nikdy nevyjde z módy a budete si ho vážit po celý život. Svíčky na mramorovém podnosu dodají interiéru okamžitou noblesu, nemyslíte?

Mramorový podnos Luna, 30,99 USD

Mramorové pouzdro na telefon

Mramorové kouřové pouzdro na telefon, 28 dolarů