Zdobení

IKEA HACKS: Jak udělat švédský nábytek vypadat drahé

Co je lepší než IKEA? IKEA hack, díky kterému to vypadá, že jste utratili mnohem víc, než jste utratili. Tyto IKEA hacky přesně tohle dělají!

Věděli jste, že průměrná úprava domácí kanceláře stojí neuvěřitelných 20 000 dolarů? Realitní odborníci došli k závěru, že to není dobrá investice, protože se vám náklady při dalším prodeji nevrátí. To však neznamená, že nemůžete mít domácí kancelář, jakou jste si vždycky přáli. Tento byl proveden za méně než 2 000 dolarů a to včetně výzdoby. Podívejte se, jak tento hack IKEA Billy změnil prázdnou místnost na kancelář snů na Southern Revivals.

Garáž

Kdo by nechtěl mít takovou garáž?! Zapomeňte na úžasnou funkčnost, kterou tento majitel domu využívá, je to prostě nádhera na pohled. Ale stálo to spoustu peněz, že? V žádném případě! Podívejte se, jak se několik komod a polic IKEA proměnilo v dost možná nejúžasnější přestavbu garáže vůbec na adrese Polished Habitat.

Stůl

Konečně máte vlastní prostor a rádi byste si pořídili krásný psací stůl… a pak se podíváte na ceny a vaše naděje se rozplynou. Dokud neuvidíte tento DIY IKEA hack a všechny vaše cíle stolu dosáhnou nové úrovně. Podívejte se, jak si snadno vyrobit vlastní s omezeným rozpočtem na Addison Meadows Lane.

Křeslo

Co když chcete moderní židli v designovém stylu, ale nemůžete za ni utratit spoustu peněz? Pomůže vám chytrý hack IKEA! Návod najdete na webu Dream A Little Bigger.

Šatní skříň

Zkuste na chvíli odtrhnout oči od akrylových držáků na kabelky a ocenit celý tento prostor. Ta osoba je zřejmě Kardashianka, že? Ne! Je to jen chytrá blogerka, která přišla na to, jak si z IKEA udělat dokonalý šatník s malým rozpočtem. Všechny podrobnosti, včetně těchto DIY akrylových držáků na kabelky, najdete na webu Polished Habitat.

Noční stolek

Největší dopad mají někdy maličkosti. Pokud jste někdy v obchodech viděli zrcadlové kusy nábytku, víte, že mohou být nákladné, ale také mohou udělat dojem. Vezměte si příklad z této blogerky a vytvořte si vlastní s pomocí blýskavé komody IKEA. Už žádné nudné noční stolky! Návod na tento noční stolek inspirovaný Anthropologií najdete na adrese Sincerely Sara D.

Mobilní telefon DIY Hack Skills