Zdobení

9 skvělých hackerů dolaru, které si musíte udělat pro svůj domov

Projděte uličky místního obchodu s cennými papíry a najděte levné materiály pro domácí dekorace a skladování.

Lovci výhodných nabídek vědí, že obchod s cennými papíry je pokladnicí skladovacích a dekoračních nabídek. Díky spoustě levných možností praktických organizérů, řemeslnických potřeb a dekorativních akcentů můžete rychle osvěžit svůj prostor s omezeným rozpočtem. Ačkoli tyto položky mohou být levné, je snadné přeměnit své úsporné nálezy na pěkné a praktické domácí dekorace s trochou kreativity a kouzla DIY. Podívejte se na tento seznam některých našich oblíbených úložných a dekorativních hacků, které využívají položky z obchodu s dolary novými stylovými způsoby.

1. Noční koš

Tento hack z obchodu za dolar je chytrý způsob, jak zvýšit úložný prostor v malých ložnicích. Místo toho, abyste zabírali místo objemným nočním stolkem, připevněte na noční stěnu jednoduchý proutěný koš a vytvořte si provizorní policovou jednotku. Do této DIY úložné jednotky naskládejte knihy, nabíjecí kabely a další potřeby na spaní.

2. Organizace zóny Drop

Pořiďte si v obchodě za pár dolarů sadu miniaturních kbelíků, které vám pomohou zefektivnit skladování v předsíni. Určete jeden pro každého člena rodiny (včetně domácích mazlíčků) a označte je samolepicími písmeny. Kbelíky zavěste na háčky na spodní straně police, aby každý měl snadný přístup k věcem, které si může denně vzít a odnést.

3. Akvarelové hrnky

Přizpůsobte si obyčejné keramické hrnky vlastním designem. Tento akvarelový efekt jsme vytvořili tak, že jsme na vnější stranu hrnku nanesli kapky alkoholových inkoustů a nechali barvy rozetřít a promíchat. (Kapání na míchací roztok může tento proces urychlit.) Po zaschnutí inkoustu hrnky jemně ručně umyjte a štětcem naneste čirý tmel na vodní bázi pouze na vnější design na dně. Hrnky používejte na ranní kávu nebo jako pěkné květináče pro malé sukulenty.

4. DIY Boot Tray

Chraňte své podlahy před mokrou obuví pomocí tohoto kutilského podnosu na boty vyrobeného z levného servírovacího talíře. Tác naplňte rovnoměrnou vrstvou ozdobných skleněných oblázků. Mokré boty položte nahoru, aby mohl led a sníh roztát a odtéct přes kamínky na dno, takže boty rychleji uschnou.

5. Chytré skladování v mrazáku

Barevné plastové koše jsou snadno dostupné (a cenově výhodné) ve většině obchodů s cennými papíry. Použijte tyto praktické organizéry v mrazáku, abyste zabránili zapomenutí a spálení položek v mrazáku. Mražené položky a zbytky jídla roztřiďte do košů podle druhu a přidejte ke každému z nich laminované štítky, abyste zlepšili organizaci v mrazáku.

6. Obnovení fotorámečku

Dodejte základnímu dřevěnému rámu špičkový vzhled pomocí snadné a cenově výhodné aktualizace. Pomocí lepicího pera na kovové listy naneste kolem rámu ozdobný vzor a nechte lepidlo působit asi 30 minut (nebo dokud povrch neztratí lepivost). Na nalepená místa položte stříbrné kovové lístky a jemně je rozetřete suchým pěnovým štětcem. Jakmile lepidlo zaschne, odstraňte přebytečné vločky jemným kartáčováním povrchu suchým štětcem a poté povrch nastříkejte přípravkem na kovové listy, který váš design ochrání.

7. Nástěnný úložný prostor v koupelně

Pro zvýšení úložného prostoru v koupelně si nemusíte pořizovat drahou policovou skříň. Namísto toho si v obchodě za dolar pořiďte sadu dlouhých úzkých proutěných košů a připevněte je na zeď jako plovoucí police. Koše využijte k uspořádání dalších ručníků a žínek, kosmetiky, potřeb pro péči o tělo a dalších koupelnových produktů.

8. Pěkné květináče

Aktualizujte základní terakotové květináče elegantním mramorovaným designem. Nejprve květináče a podšálky důkladně natřete základní vrstvou barvy ve spreji a nechte zaschnout. Naplňte velkou vanu asi do poloviny vodou a lehce postříkejte její hladinu dvěma až třemi barvami barvy ve spreji na různých místech. Tyčinkou na míchání barvy vířete, abyste vytvořili mramorovaný vzor. Ponořte každý květináč nebo talířek do vody a vytáhněte ho, občas přidejte čerstvou barvu nebo vyměňte vodu podle potřeby. Umístěte hrnce a talíře na chráněný povrch, aby uschly.

9. Úspora místa na stole

Levné kancelářské potřeby mohou být efektivním organizátorem. Podívejte se po drátěných držácích na časopisy nebo složky v obchodě za dolar a připevněte je na stěnu, abyste měli důležité dokumenty na očích, ale mimo váš pracovní stůl. Každý z nich označte, abyste zajistili, že papíry a dokumenty budou uloženy na správném místě.