Zdobení

Hexagon Decor Hotovo správně

Voštinový vzor na stěně je přirozeně odvážný. Ve spojení s výrazným světlem a sytou barvou stropu je to výstavní kousek. Malé prostory – například kancelářský kout nebo toaletní místnost – jsou ideálním místem pro experimentování se zábavným geometrickým vzorem, který by ve větších místnostech mohl působit příliš rušně.

Stolní tácekDIY

Pokud se chystáte na malý kutilský projekt, můžete začít tímto šestiúhelníkovým podnosem od Always Rooney. Podnosy jsou opravdu nejjednodušším způsobem, jak uspořádat nepořádek a dodat stolku okamžitý styl. A tento tvar je zábavnou alternativou. Jakmile je zásobník dokončen, přidejte vlastní detaily pomocí některých skvrn na dřevo, barvy a malířské pásky.

DIY voštinové knihovny

Šestiúhelníky jsou ideálním tvarem pro zábavnou expozici v dětském pokoji. Tyto voštinové police od Jenna Burger Design jsou snadným DIY projektem a poskytují ten správný prostor pro vystavení oblíbených pokladů a naskládání několika knih. Poličky vyniknou, když vnější rám každého šestiúhelníku natřete kontrastní barvou.

Barevný koberec

I když se na stěnách a čalounění přikláníte k neutrálním barvám, podlaha je zábavným místem pro hru s jasnými barvami a výraznými vzory. Návrhářka tohoto koberce IKEA uvedla, že jí šestiúhelníkový vzor připomíná květinu nebo „vybuchující tečky“. Ať tak či onak, určitě se stane výrazným kouskem, ať už ho umístíte kamkoli.

Zahradní květináčeDIY

Přeneste trend šestiúhelníků ven a vytvořte si na zahradě tyto šestistranné květináče. Tyto květináče, inspirované včelími plástvemi, jsou navrženy s ohledem na co nejlepší využití prostoru a stavebních materiálů. Vlastní geometrické květináče si můžete vyrobit tak, že si stáhnete plán DIY od prodejce AKTherapy na Etsy.

Fasetový konferenční stolek

Pokud vám nesedí obdélníkový nebo kulatý konferenční stolek, může být tento šestihranný stolek od společnosti West Elm trendy řešením pro váš prostor. Jeho otevřená kovová základna působí vzdušně, zatímco geometrický detail na horní desce je výrazný sám o sobě.