Zdobení

DIY Bookends pro posílení vaší hry Shelfie

Dodejte svým poličkám jiskru tím, že na achátové plátky nanesete plátkové zlato, a získáte tak špičkový vzhled. Achátové plátky jsou trendem v domácím dekoru a lze je najít v mnoha tvarech a barvách. Přidáním plátkového zlata nebo barvy ve spreji na plátky achátu zakoupené v obchodě se tento běžný doplněk stane jedinečným.

Obrázek prostřednictvím: The Chronicles of Home

Betonové stojánky na knihy DIY

Pokud se nebojíte ušpinit si ruce, zkuste štěstí u těchto skvělých geometrických stojanů na knihy z betonu od Mary a Tima Vidrových ze společnosti 17 Apart. Tyhle rozhodně nenajdete na pultech žádného obchodu a můžete si vytvořit tvar, jaký chcete, nebo dokonce přidat barvu. Mary a Tim mají na svém blogu také jejich dřevěnou verzi!

Obrázek prostřednictvím: 17 Apart

Scrap Fabric Bookends

Skvělým způsobem, jak přidat barvu a vzor do vašich knihoven, jsou tyto stojánky na knihy z odpadových látek. Stačí sešít dva kusy k sobě, naplnit je pískem, sešít a máte zbrusu nové stojánky na knihy, aniž byste museli opustit svůj domov. Skvělé na nich je, že se mohou také zdvojnásobit jako pytle na fazole!

Využití předmětů z domácnosti jako stojanů na knihy

Úžasné stojánky na knihy nemusí být drahé. Myslete na jiné věci a využijte je ve své domácnosti. Vázy, mísy a další druhy keramiky jsou skvělou volbou. Pokud je potřebujete zatížit, naplňte je pískem nebo jinými předměty.

Moderní mramorový stojan na knihy

Pokud nejste zrovna kutilové, na trhu najdete nejrůznější stojánky na knihy. Etsy je dobrým místem pro jedinečné bytové doplňky, ale spousta velkých obchodů má také skvělé možnosti! Tyto moderní mramorové stojany na knihy jsou perfektním doplňkem pro vaše police. Šedobílý pruh je klasický vzor, takže nikdy nevyjdou z módy!

Obrázek prostřednictvím: West Elm