Zdobení

Jak zdobit Vintage Demijohns

Zdobení

Ve vzduchu je cítit jaro a já nemohu být šťastnější. Po dlouhé zimě jsem připravená na změnu stylu a život na pobřeží. Zdá se, že jsem se této myšlenky chopila trochu brzy; mám tendenci přeskočit jaro a zamířit rovnou do léta. Jedním z dekorativních prvků, kterých se v tomto ročním období nemohu nikdy nabažit, je sklo. Ať už je staré, nebo nové, jeho průhlednost dodává každému prostoru opotřebovanou, příčinnou vrstvu, aniž by působil velkoryse nebo těžce.

Žhavým trendem se staly demižony a skleněné lahve. Pokud vstoupíte do jakéhokoli obchodu s bytovými doplňky, budete mít na výběr z mnoha druhů. Jsou k dostání v různých velikostech a barvách a lze je použít jako čistě dekorativní nebo účelové. Zde jsou některé z mých oblíbených nápadů na vintage styling pomocí demižonů a skla. Pro další inspiraci zamiřte na můj blog City Farmhouse.

Tuto milou rekonstrukci pobřežní chaty musíte vidět.

Cheery Mantel

Díky různým skleněným nádobám různých velikostí a odstínů působí tento plášť soudržně a zábavně – ideální vzhled pro jaro nebo léto. Přidejte čerstvé květiny, mušle a další plážové akcenty, abyste získali pobřežní atmosféru. Nebo vyzkoušejte větvičky zeleně, čerstvou levanduli a bylinky pro francouzský venkovský vzhled.

Strukturovaný prostor

Tato viněta působí organicky a jednotně díky olivovým tónům a teplým opotřebovaným texturám. Odvážná modrá skříňka je hvězdou prostoru, zatímco jednoduché umění a lampa s dýmkou jí sekundují. Zelené a čiré lahve – v různých tvarech a velikostech – dotvářejí vzhled.

Líbí se vám vzhled? Podívejte se na další geniální způsoby výzdoby kovových skříněk.

Vysoký styl

Různé velikosti a měřítka mohou dodat stylizovanému prostoru pocit lehkosti. Tento prostor sází na lahve různých tvarů a výšek, které dodávají jednotlivým regálům charakter. Další akcenty, jako jsou knihy a rákosové difuzéry, rozbíjejí prostor, takže není zcela průhledný.

Stavěno pro ni

Dekorace vestavěné skříně nebo police je ideálním místem, kde můžete kombinovat své sbírky a dát si trochu tvůrčí svobody. Při snaze o dosažení tohoto vzhledu je třeba mít na paměti vrstvení výšky, barev a lichých čísel sortimentu. Například tato skříňka je natřena stejným skvrnitým modrým efektem jako některé z lahví.

Jen několik

Přidáním nebo výměnou jen několika skleněných prvků v prostoru získáte okamžitě ležérní, pobřežní vzhled, aniž byste museli celou místnost předělávat. Zde sbírka širokých a vysokých lahví snadno doplňuje trojici rodinných fotografií. Vyzkoušejte tento vzhled na televizním stolku, poličce, bufetovém stolku nebo jiném dekorativním zákoutí.

Nahoru dolů

Různé velikosti, výšky a barvy dodávají této kolekci ležérní, ucelený vzhled. A když jsou demižony zastrčené na horní části knihovny nebo police, pomáhají vnést vizuální zajímavost do jinak nepřehlédnutelného prostoru. Dbejte jen na to, abyste vystavili jen několik lahví – příliš mnoho jich může působit nepřehledně.

Tray Chic

Skleněné láhve a demižony na podnose jsou dokonalým doplňkem konferenčního stolku. Tato kolekce, ideální pro jaro nebo léto, přináší do malého prostoru to správné množství barev a průzračnosti. Ostružiny květů jsou příjemným závěrečným dotykem.

Tipy, které musíte znát pro zdobení pomocí přírodních prvků.

Otevřený vzduch

Přidáním několika opotřebovaných lahví do otevřených kuchyňských polic působí tento prostor stylově, originálně a neokoukaně. Demižony se hodí k dalším typům skleněného nádobí – včetně sklenic na pití, sklenic na víno a džbánů – a vytvoří tak pěknou a zároveň funkční expozici. Police oživují čerstvé květiny a bylinky zasazené do některých lahví.

Koupelnový styl

Koupelnová zákoutí jsou často opomíjena. Ozdobení otevřených polic velkými účelnými skleněnými lahvemi a sklenicemi však vnese do prostoru funkčnost a styl. Vyvažte láhve bílými a organickými texturami, abyste dosáhli stylového, poloroustikálního vzhledu.

Spousta vrstev

Vrstvení náladových tónů se sbírkou vintage demižonů dodá prostoru pocit uzemnění a sjednocení. Tento rustikální, pobřežní vzhled je nadčasový a lze jej nosit po celý rok. Velká botanická malba pod krbem se mění s každým ročním obdobím.

Zjistěte, jak si vyzdobit zasněnou lesní výzdobu.

Centrum pozornosti

Použití skleněných lahví a demižonů jako účelové sbírky je fantastický stylový nápad. Ať už se jedná o řezané květiny nebo větve, jejich použití jako vázy spojuje funkčnost a krásu a také vytváří skvělý konverzační prvek. Zkuste použít láhve jako ústřední dekorace, ať už v interiéru, nebo venku!

Jen dotek

Podívejte se na tento bufetový stůl, který je dalším příkladem toho, jak může kolekce působit organicky díky jednoduchému opakování barev a textur. Skleněné lahve různých velikostí žijí ve stejné barevné rodině. A žilkovaný styl doplňuje dřevěnou strukturu stolu.

Adblock
detector