Zdobení

Co jde s béžovými stěnami?

Nechte béžovou barvu jako nenápadné pozadí pro nábytek, umění a barvy. Béžová ustupuje do pozadí, zatímco nádherné doplňky vystupují do popředí díky nenápadným stěnám a barevně bohatému nábytku.

2. Béžová duha

Kdy béžová není béžová? Když je to moka, teplá slonová kost nebo dolce de leche. Místo abyste s béžovou bojovali, jděte s ní. Udělejte z ní celou svou barevnou paletu a béžová se pak stane pouze jedním z přechodů ve škále nádherných slonovinových, krémových a moka barev. Je-li součástí krémové palety – jako v tomto obývacím pokoji – stane se béžová náhle snovou.

3. Béžová textura tón v tónu

Béžovou barvu můžete ozvláštnit přidáním textury pomocí závěsů, polštářů a koberců, které jsou také béžové. Dalším snadným dekoračním trikem je použití závěsů, které přesně odpovídají barvě stěn, jak je vidět v tomto obývacím pokoji (výše) a jídelně (níže).

Tón v tónu jsou v těchto místnostech nádherné závěsy a stěny. Ale i další prvky, jako jsou koše, dřevěný nábytek, bambusové žaluzie a přírodní koberec, dokážou béžové barvě dodat tón v tónu texturu.

4. Dodejte béžové barvě kontrast pomocí ostré bílé

Odlište svou béžovou barvu pomocí designového triku s kontrasty. Pokud se vám béžová zdá fádní, orámujte ji zářivě bílou a rázem získá hlubší a živější nádech. Všimněte si, jak ostrá bílá v této ložnici odlišuje béžovou a činí ji elegantnější, svěžejší a účelnější.

Béžové stěny se mohou zdát jako překážka při zařizování. Když se však podíváte, jak interiéroví designéři účelně zakomponovali béžové stěny do svých návrhů, a prostudujete si, co se k nim hodí, můžete své béžové stěny proměnit v jeden ze svých oblíbených designových prvků.

O Darlene

Darlene Weirová je majitelkou a hlavní designérkou firmy Fieldstone Hill Design, která se specializuje na konzultace v oblasti eDesignu. Darlene sdílí svou lásku ke všemu krásnému na blogu o interiérech a stylu FieldstoneHillDesign.com, kde pomáhá svým čtenářům definovat jejich osobní styl a přidat krásu do všech aspektů jejich života. Více informací o Darlene najdete zde.

Více pro vás

Získejte naše nejlepší neutrální barvy barev

Objevte další způsoby dekorace s neutrálními barvami