Zdobení

Dabito New Orleans Home Tour

Navzdory zanedbanému přednímu dvorku a zchátralé kůlně vzadu byl tento rančový dům z 60. let ve čtvrti Gentilly v New Orleans pro Ryana Bennetta a jeho partnerku Dabito, návrhářku, fotografku, stylistku a bloggerku vystupující pod jedním jménem, jako stvořený. Dabito a Ryan použili stejný typ nenáročných, vysoce účinných dekoračních triků, které předvádí na svém blogu Old Brand New, a osvěžili tak dům, aniž by utratili spoustu peněz nebo provedli jakoukoli vnitřní rekonstrukci. Výsledkem je prostor tak atraktivní, že má tisíce fanoušků na sociálních sítích.

Put It On Repeat

Dům, který Ryan a Dabito přestavěli, je plný uměleckých děl a předmětů, které jsou sjednoceny opakujícími se barvami a materiály. Tématem slunečního pokoje jsou modré a žluté barvy a přírodní dřevěné povrchy. Plyšová sametová pohovka je moderním protipólem k vintage dekoru a hlavním místem ke spánku.

Barva stěn Royal Navy (4011-4), Valspar

Barevné akcenty

Přestože má obývací pokoj bílé stěny, působí barevně díky vrstvám doplňků, včetně keramiky glazované do modra, pruhovaných polštářů a přehozů z Peru a uměleckých děl zarámovaných do žluté barvy. Řezané listy monstery mají obzvlášť dlouhou životnost ve váze a na krbu v obývacím pokoji působí efektně.

Pokojové rostliny pro slabé osvětlení

Vystavené sbírky

Při navrhování interiérů se Dabito inspiruje mnoha kulturními vlivy. Příborník s vinětou obsahuje shluk tkaných košů, které vytvářejí rozměrné nástěnné umění. Světovou expozici doplňuje podlahový koberec inspirovaný Afrikou.

Kulturní vrstvy

Deky z Peru, potisky z Filipín a koberec z druhé ruky se v ložnici střídají s barvami. Přírodní textury, jako je jutový koberec, proutěné křeslo a příruční stolek, pokračují v exotickém tématu. Místnost s omezeným rozpočtem dotváří jediná tapeta s akcenty z frondů.

Retro DIY

Tento elegantní stůl v retro stylu postavil Dabito za 230 dolarů z hotových materiálů z obchodu Home Depot. Kovové konzoly ozvláštnil mosaznou barvou ve spreji a na police použil cenově dostupnou dřevotřískovou desku namísto moření překližky. Zlaté akcenty a rostliny v květináčích vytvářejí zábavný a funkční pracovní prostor.

Naučte se, jak tyto police vyrobit

Stain It Black

Obarvený přístřešek na terase slouží jako tmavé pozadí, aby vynikly rostliny. Majitelé domu natřeli cementový základ na bílo, aby kontrastoval s matnou černou stěnou, a na strop zvolili levný vlnitý hliník. Stropní trámy byly mořeny do stejné syté ořechové barvy jako jejich nový dřevěný plot. Hravé závěsné křeslo a nízká pohovka poskytují dostatek pohodlného sezení a umocňují příjemný dojem.

Barva mořidla Černá olše Woodscapes Exteriérová mořidla (SW3022), Sherwin Williams

Vytvoření útulných venkovních obytných prostor