Zdobení

Nejnovější trend nábytku Throwback je o křivkách

Sbohem rovné linie a ostré hrany. Zakřivený nábytek představuje ženský přístup k modernímu stylu.

V oblasti designu se vše točí v kruhu. Ale s nejnovějším trendem, který se znovu objevil, má kruh doslovnější význam.

Zakřivený nábytek, který připomíná vzory z 50. let, je zpět a je odvážnější než kdykoli předtím. U pohovek, křesel, pufů a dalších výrobků se setkáváme s hladkými, tvarovanými hranami. Po rovných liniích a modulárním nábytku, které nedávno oživila obliba moderního stylu poloviny století, jsou křivky vítaným trendem. Čtěte dále a přečtěte si několik základních kousků, které si můžete pořídit do svého domova a které zahrnují tradiční styl.

Tufted Loveseat

Čalouněný nábytek nikdy nevyšel z módy, ale nyní se znovu těší oblibě – zejména u pohovek a sedacích souprav. Tato jedno- až dvoumístná sedačka je ideálním středně velkým doplňkem do obývacího pokoje nebo rodinného pokoje, který dodá eleganci. Prohnuté opěradlo se dokonale sroluje do siluety, která je ženská a nadčasová zároveň.

Koupit: Koupě: Juno Tufted Loveseat, 474,99 dolarů

Sametové křeslo Wingback

V tomto vysokém sametovém křesle wingback se budete cítit jako královna. Měkké křivky jemně obepínají sedák, takže se budete cítit útulně a příjemně. Stejně jako většina zakřiveného nábytku je i toto křeslo měkké na dotek a bohaté na drahokamové tóny.

Koupit: Sametové křeslo Wingback, 215,99 dolarů

Křeslo otočné

Tato barevná křivolaká sedadla od společnosti West Elm jsou roztomilá a kompaktní. Kulaté opěradlo sladěné s kruhovým sedákem působí, jako by vás židle objímala. Jejich otočná základna z nich dělá ideální dodatečné sezení na večírcích, které pomáhá hostům snadno se otáčet mezi rozhovory.

Koupit: Křeslo Crescent Swivel Chair, 480 dolarů

Barové stoličky Orb

Málokdy se setkáte s barovou židlí jedinečného tvaru – jejich kompaktní rozměry omezují kreativní design. Tyto stoličky ve tvaru koule jsou však výjimkou. Útulné čalouněné barové stoličky s malým opěradlem pro oporu se skvěle hodí k přisunutí ke kuchyňskému ostrůvku. Zlaté nožky dodávají odhozenému tvaru a designu malý šmrnc.

Koupit: Koupit: Barové a pultové stoličky Orb, 349 dolarů

Pohovka Bardot

Křivky této pohovky se skrývají v detailech. Konstrukce pohovky je tvořena rovnými liniemi, ale chomáčky v polštáři působí zaobleným dojmem. Tato kombinace je snem moderního designéra poloviny století.

Koupit: Bardot Sofa, 999,99 dolarů

Tufted Ottoman

Pokud vás křivky nábytku opravdu oslovují, zvažte tento otoman z nábytkové řady Opalhouse od společnosti Target. Pět velkých chomáčů tvoří horní část sedáku v kulatém, rolovacím designu. Luxusní sametová tkanina se dokonale kombinuje se zlatým podstavcem a vytváří výrazný kousek, který budou vaši hosté zbožňovat.

Koupit: Tufted Ottoman, 56,99 USD