Zdobení

Myšlenky na člověka

Křeslo Burlap

Přivítejte návrat pytloviny s tímto pěkným projektem židle. Pro sestavení najděte židli s odnímatelným sedákem a zvedněte ji. Podívejte se po novém nebo historickém pytlovině, kterou sedák znovu pokryjete. Pokyny krok za krokem naleznete zde.

Šablona Savvy

Obyčejné kancelářské židli dodáte dávku vzoru tím, že na ni nastříkáte šablonu. Použijte lepidlo ve spreji na jednu stranu šablony, aby držela na opěradle židle. Okraj opěradla židle oblepte páskou a sedák, nohy a boky židle chraňte plastem. Otvory šablony a okraje šablony natřete sprejem. Naneste dvě vrstvy a po každé nechte barvu zaschnout. Odlepte šablonu a setřete zbytky, které na židli zůstaly. Na závěr naneste jednu nebo dvě vrstvy bezbarvého lesklého laku.

Barva Happy

Znovu si představte fádní židli ve výrazné barvě. Přidejte moderní potisk na opotřebovaný potah sedáku a rázem máte krásné posezení. Červená barva s vysokým leskem a klikatá černobílá látka dodávají této tradiční židli moderní nádech.

Stylový slipcover

Nátěr dřevěného rámu a přečalounění polštářů jsou dvě základní metody kutilské proměny nábytku, ale třetí projekt – jednoduchý slipcover – dodá každé židli jedinečný vzhled. Než vyrobíte potah, natřete rám a přečalouněte sedák a opěradlo.

Snadný upgrade židle

Přidání kontrastní barvy dodá této základní hnědé židli mega osobitost. Odlepte části, které nechcete natřít. Štětcem naneste latexový základní nátěr pro interiér a exteriér, nechte zaschnout a poté naneste latexovou barvu. Při práci s těsnými detaily, jako jsou tyto svislé lamely, opatrně nalepte pásku a použijte 1/2palcový plochý štětec na detaily.

Židle z příze

Pokud máte židli s báječnými klasickými liniemi, ale zastaralou povrchovou úpravou, zkuste tuto jednoduchou úpravu. Nejprve odstraňte sedák. Poté uháčkujte módní potah se vzorem chevronu a natáhněte ho na sedák, než ho přišijete ke spodní straně. Nakonec natřete rám židle slunečně žlutým odstínem a znovu nainstalujte sedák, čímž získáte židli hotovou za víkend.