Zdobení

Bobby Berk sdílí své nejpamátnější transformace místnosti „Queer Eye“

Návrhář interiérů a televizní hvězda se podělí o své oblíbené proměny ze čtyř sezón natáčení.

Queer Eye, srdceryvná hitová reality show Netflixu, by byla jen stěží kompletní bez úžasných domácích úprav Bobbyho Berka. Berkovy projekty však přesahují rámec vzhledu a přinášejí do života jejich majitelů funkčnost a řád. Podívejte se na jeho oblíbené kousky ze čtyř sérií kouzelných přestaveb.

1. Bezpečné útočiště

Berkovou prioritou bylo vytvořit ložnici, která by Brandonnovi (4. sezóna), veteránovi bojujícímu s posttraumatickou stresovou poruchou, poskytovala pocit ochranného útočiště. Vybudování výklenku, do kterého se zasune postel, a vymalování stěny s čelem tmavě černou barvou vytváří pocit obklopení a útulnosti.

2. Šťastný táborník

Barva byla lékem na Joeyho neinspirovanou chatu (3. sezóna). Berk odstranil skříňky nad kuchyňským poloostrovem, aby pult mohl fungovat jako jídelní kout, a pak zbývající skříňky natřel červenou barvou. „Je to chata. Nechtěl jsem bojovat s tím, co to je. Chtěl jsem, aby působila teple a rustikálně.“

3. Rytmus a odpočinek

Jemné barvy, metalíza a grafické prvky vnesly novou energii do unaveného obývacího pokoje trenéra tanečního týmu Hůlky (4. sezóna). Nábytek v rumělkové a krémové barvě ustupuje, takže směs černobílých potisků a zlatých a měděných akcentů nikdy nepřevládne.