Zdobení

Rozkošný papír Střiké: $ 5 Decor Idea!

Zdobení

Pro náš střapatý věnec jsme použili různé odstíny růžové, abychom vytvořili ombre efekt, ale klidně můžete být kreativní i v barvách. Použijte černou a bílou, barvy duhy, sváteční odstíny nebo jakékoliv odstíny hedvábného papíru, které máte po ruce.

Věnec drží pohromadě levný provázek. Zkuste zavěsit slavnostní girlandu přes krbovou římsu na dětské narozeniny nebo ji navlékněte mezi latě v pergole, abyste stylově doplnili venkovní večeři. Ať tak či onak, vaši hosté se jistě budou divit, odkud se vaše elegantní střapaté dekorace vzaly – a jen vy musíte vědět, že byly vyrobeny svépomocí.

Co potřebujete

  • Tissue papír (20 x 20palcových listů)
  • Scisscors
  • Drát
  • Páska nebo provázek

Krok 1: Vystřihněte a přeložte

Vezměte jeden list hedvábného papíru a nastříhejte ho na požadovanou velikost. Několikrát jej přeložte, abyste vytvořili vrstvy, a rozložte. Poté papír přeložte svisle na polovinu. V tomto okamžiku budete mít tři otevřené okraje a jeden uzavřený okraj.

Další způsoby zdobení papírem

Krok 2: Stříhání třásní

.

Začněte na otevřeném konci papíru a prořízněte vrstvy směrem k uzavřené straně. Řezy provádějte přibližně po centimetrech. Přeloženou stranu neprořezávejte.

Krok 3: Otevřete a převraťte

Opatrně papír otevřete. Na každé straně byste měli mít stejné nastříhané proužky, uprostřed by měla být 2 cm velká neprostřižená plocha. Pevně srolujte podél neprořezané středové plochy.

Krok 4: Složení a smyčka

Srolovaný papír přeložte na polovinu a střapec stočte. Zajistěte jej drátkem a odřízněte přebytečné části. Na špičce střapce vytvořte očko a provlékněte jím kousek drátu. Na stuhu nebo provázek zavěste více střapců a vytvořte věnec. Nyní je čas na párty!