Zdobení nápadů na Den díkůvzdání

8 tabulí Díkuvzdání, které veselě shrnují svátek

Den díkůvzdání je téměř přede dveřmi, což znamená, že se již připravujeme na nadcházející oslavy a vychutnáváme si oblíbená podzimní jídla a plánujeme menu na Den díkůvzdání. Ačkoli většina našich oslav bude letos virtuální, přijímáme všechny naše oblíbené sváteční tradice, aby se tento Den krocana cítil co nejnormálněji – a jedním z našich oblíbených způsobů, jak se připravit na svátek, je zdobení!

Ať už hledáte nějaké roztomilé nápady na výzdobu na Den díkůvzdání, kterými byste vyzdobili svůj domov, nebo se jen chcete zasmát a odreagovat se od seznamu úkolů, tyto citáty z dopisních desek na Den díkůvzdání vás určitě naladí na sváteční atmosféru. Vystavení dopisní tabule je rychlý a snadný způsob, jak vyzdobit dovolenou, aniž byste museli kupovat další kusy výzdoby, které lze použít jen několik týdnů v roce. Jakmile bezpečně uklidíte zbytky z Díkůvzdání, vyměňte citát s motivem krocana za vtipný citát z vánoční dopisní tabule.

Nejdřív to nejdůležitější: Pokud ještě nemáte desku na dopisy, budete ji chtít. Na základě příspěvků na Instagramu, které jsme viděli, jsou nejoblíbenější možností černé plstěné desky s jednoduchým dřevěným rámováním (19 dolarů, Amazon), ale líbí se nám také vzhled šedé plstěné dopisní desky (15 dolarů, Amazon). Obě desky jsou vybaveny spoustou pohyblivých bílých písmen, takže můžete znovu vytvořit tyto vtipné citáty nebo přijít s vlastním.

Díky a dary

Tato tabule dokonale vystihuje ducha Dne díkůvzdání 2020. I když by nás nikdy nenapadlo plánovat virtuální Díkůvzdání přes Zoom nebo nakupovat látkové masky na obličej inspirované Díkůvzdáním, máme za co být vděční. Ať už slavíte jakkoli, obejděte stůl (nebo obrazovku Zoomu) a nechte každého člena rodiny podělit se o něco, za co byl letos vděčný.

Příliš velká zodpovědnost

Je to velká událost, když vám rodina konečně důvěřuje natolik, že vám dovolí uvařit hlavní chod na večeři ke Dni díkůvzdání, ale může to být spojeno s velkým tlakem. Zejména při menších oslavách Dne díkůvzdání bude letos mnoho z nás vařit nějakou formu krocana poprvé. Abyste měli jistotu, že krocan vyjde tak akorát, přečtěte si naše pokyny, jak dlouho vařit krocana – nebo přijměte status přílohy a přineste místo toho košík domácích rohlíků.

Pohodlné a útulné

Tento citát z dopisní tabule nás přiměl přemýšlet o všech večeřích na Den díkůvzdání, než byly vynalezeny kalhoty na jógu. Po dlouhém dni, kdy jsme se přejedli krocana, jsme vděční za kalhoty s pružným pasem a útulný gauč, na kterém si můžeme zdřímnout! Pokud vám kalhoty ještě trochu pruží, vyzkoušejte náš recept na čerstvý dýňový koláč.

Zapomenutá dovolená

Při všech těch vánočních světýlkách, sváteční hudbě a nabídkách na Černý pátek je snadné zapomenout, že mezi Halloweenem a Vánocemi je ještě jeden svátek. Protože nedávné studie ukázaly, že předčasné zdobení na svátky vás může učinit šťastnějšími, necítíme se příliš špatně, když si děláme legraci z těch, kteří už jsou v plném vánočním režimu.

Zbytky na několik dní

Ačkoli milujeme společné jídlo s rodinou a přáteli v den Díkůvzdání, zbytky jídla, které nám zbydou druhý den, jsou také velmi chutné (zejména když z nich připravíte tento nákyp ze zbytků jídla). Zvláště proto, že Díkůvzdání se letos chystá virtuálně, předpokládáme, že v každé domácnosti bude spousta zbytků. Až přijde čas rozdělit zbývající kořist, nikdo vám nebude mít za zlé, že si na cestu vezmete bramborovou kaši nebo poslední kousek koláče.

Čas na odpočinek

Když všechna chlupatá zvířátka venku přestanou shánět potravu a začnou mizet do svých domovů na zimu, začínáme si myslet, že není špatný nápad vynechat chladné počasí a raději se uložit k zimnímu spánku. Kromě toho, vzhledem k varování, že nás čeká chladná a zasněžená zima – nemluvě o pohodlném nakupování v e-shopech – nacházíme stále méně důvodů, proč v probíhající pandemii vycházet z domu.

Jen jedna porce navíc

Dnem díkůvzdání začíná celá sezóna, která se vymlouvá na to, že se moučník počítá do skupiny potravin. Jsme si jistí, že sváteční kalorie se nepočítají, zejména pokud jde o lahodné dezerty na Den díkůvzdání. Koneckonců, je to jediný den z celého roku, kdy můžete sníst tolik krocana, bramborové kaše a dýňového koláče, kolik chcete – proč si ho neužít?

Moderní luxusní zboží

V tomto ročním období je spousta věcí, za které můžeme být vděční, zvláště když do seznamu zahrneme i luxus 21. století – dopravu zdarma. Kromě toho letos už začaly slevové akce Amazonu na Černý pátek a Hallmark vysílá rekordních 40 nových vánočních filmů, takže nemůžeme nebýt vděční.

Ať už jste s přípravami na večeři na Den díkůvzdání hotovi, nebo máte před sebou ještě dlouhý seznam úkolů, před začátkem velké večeře máte spoustu času na výběr svého oblíbeného citátu.