Zábavný

Jak uspořádat virtuální promoce

Letos na jaře bude mnoho maturantů opět poslouchat Pomp and Circumstance, sledovat projevy valediktorů a slyšet své jméno z obrazovky počítače, místo aby se zúčastnili osobního slavnostního předávání diplomů. A pro ty, kteří budou mít osobní obřad, bude jiný než ten, který si představovali od prvního dne ve škole, a to kvůli sociálním opatřením a maskovacím mandátům.

Možná si říkáte, že jsme se dostali do bodu, kdy už je bezpečné pořádat osobní večírky, ale nemusí to tak nutně být. I když jsou všichni ve vaší domácnosti plně očkovaní, stále není rozumné pořádat nyní velká setkání – a rozhodně nechcete posílat otevřené pozvánky. Naštěstí je však snadné oslavit promoci doma díky našim zábavným nápadům na virtuální promoce – a můžete pozvat, koho chcete! Zapněte webkameru, pozvěte všechny členy širší rodiny a vytvořte den, na který budou navždy vzpomínat.

1. Uspořádejte videohovor

Naplánování schůzky na Google Hangouts nebo zaslání pozvánky na Zoom (doporučujeme nastavit heslo schůzky, aby byla schůzka bezpečnější) je snadný a bezplatný způsob, jak shromáždit všechny na jednom místě. Navíc je snadné vložit odkaz na schůzku do e-mailové pozvánky nebo do skupiny na Facebooku.

2. Připravte si jídlo na párty

Nejlepší na maturitních večírcích (samozřejmě kromě oslavy absolventa!) je jídlo. A i když pořádání virtuálního setkání znamená, že nebudete muset zajišťovat předkrmy pro stovku lidí, stále můžete využít této příležitosti a připravit nebo objednat některá oblíbená jídla vašeho absolventa, aby se večírek cítil co nejnormálněji. Vyzkoušejte několik našich chutných předkrmů na maturitní večírek nebo si vyzvedněte jídlo s sebou z jejich oblíbené místní restaurace.

3. Odeslání pozvánek

Vzhledem k tomu, že virtuální večírky zahrnují takové věci, jako jsou odkazy na službu Zoom, ID schůzek a hesla, je snazší poslat pozvánku e-mailem, než tisknout odkazy na fyzické pozvánce a žádat lidi, aby vyťukali dlouhý řetězec písmen a čísel. Ale to, že neposíláte typickou papírovou pozvánku, neznamená, že nemůžete být kreativní, pokud jde o design! Použijte online designovou službu, jako je Canva (je zdarma a její použití je velmi snadné), a vytvořte a stáhněte si digitální pozvánku, kterou si můžete stáhnout a připojit k e-mailové pozvánce nebo skupině na Facebooku. Canva nabízí desítky slavnostních maturitních šablon, do kterých můžete snadno vložit své informace, nebo si zcela od základu přizpůsobit vlastní pozvánku (žádné zkušenosti s designem nejsou potřeba!).

4. Podívejte se na to, jak vypadáte

Maturitní čepice je bezpochyby nejznámějším symbolem každé promoce, takže se na žádnou oslavu nehodí, i když se jedná o online večírek. Pokud nemáte možnost získat čepici ve škole kvůli virtuálnímu maturitnímu obřadu, můžete si ji snadno pořídit online ještě před oslavou. Objednejte si maturitní čepici (5 USD, Party City), abyste mohli během virtuálního nástupního projevu pohybovat střapcem zprava doleva.

5. Nezapomeňte na výzdobu

Ať už vyzdobíte dům, nebo obrazovku virtuálním pozadím, vytvoření slavnostního prostoru pro absolventy jim pomůže cítit se v den oslavy výjimečně. Pověste transparent třídy 2021 (20 dolarů, Target) a vyndejte konfetové poppers (10 dolarů, Target), abyste oslavili svého maturanta. Můžete také dát celému okolí vědět, že máte co oslavovat, a to objednáním sady cedulí Card My Yard. Místní pobočky této společnosti vyzdobí celý váš trávník desítkami zářivých písmen a nápisů, přičemž ceny balíčků začínají na 80 dolarech.

6. Udělejte si přehlídku karet

Každý host se na maturitním večírku obvykle podepíše do knihy hostů, kde uvede své jméno a blahopřání. Protože se letos nesejdou všichni na jednom místě, uspořádejte pro svého absolventa virtuální přání. Když budete rozesílat textovou, e-mailovou nebo facebookovou pozvánku na virtuální setkání, dejte všem hostům vědět, že byste chtěli, aby poslali přání v přání (a nezapomeňte uvést adresu). Pokud budete požádáni o zaslání přáníčka, toto přání Congrats, Grad (5 dolarů, Rifle Paper Co.) je mým tipem na přání k promoci. Navíc si můžete snadno vypůjčit jeden z těchto smysluplných promočních citátů a výroků, pokud si nejste jisti, co napsat.

7. Odeslání oznámení o ukončení studia

Pokud nemáte v plánu posílat pozvánky na virtuální setkání (i když to rozhodně můžete!), zvažte místo toho zaslání papírového oznámení o promoci. Nejnovější kolekce maturitních oznámení od společnosti Minted obsahuje aktuální vzory a fráze. Budete tak mít fyzickou památku, kterou si můžete zarámovat nebo uložit do vzpomínkové krabice.