Zábavný

Vytvořte tyto ohromující zábaly na kytice

Papírový obal

K vytvoření tohoto zábavného a svěžího papírového obalu na kytici použijte kraftový papír a ředěnou barvu. Protože se papír obvykle dodává ve velké roli a lze jej podélně skládat, je to skvělá volba pro kytice s dlouhými stonky – kraftový papír budete moci přizpůsobit délce stonků. Papír několikrát přeložte, aby byl obal silnější, což by mělo zakrýt igelit a mokrou papírovou utěrku, která udržuje kytici čerstvou. Barvy papíru a barev střídejte tak, aby odpovídaly barvám květin.

Obalení páskou Waši

Nejtěžší částí tohoto zábalu bude výběr vzoru washi pásky – je to vážně tak snadné! Stačí omotat širokou roli washi pásky přímo kolem stonků květin nebo omotat pásku kolem kartonové trubičky od toaletního papíru a stonky do ní vložit. Pokud máte jen tenkou washi pásku, omotejte ji několikrát kolem kartonu a překrývejte jednotlivé kousky, abyste vytvořili celistvý vzor. Tento postup je nejlepší pro menší kytice z několika výrazných květů. Líbí se nám černobílé puntíky s těmito zářivě růžovými pivoňkami!

Dárková taška z papíru

Snadný látkový zábal

Geometrický kužel

Velký svazek květin vynikne díky jednoduchému, ale nápadnému kutilskému kuželu na kytice. S naší šablonou ke stažení snadno vytvoříte dokonalé rohy. Skládání je jednodušší, než se zdá, slibujeme. Na tento obal doporučujeme použít těžší materiál – obyčejný papír nebo lehký karton zde pravděpodobně nebude stačit, zejména s přidanou váhou mokré papírové utěrky a plastové fólie, které udržují vaše květiny hydratované. My jsme použili těžký černý plakátovací karton. Černo-růžová kombinace tohoto kornoutu plného zářivých pivoněk!